Funkcja MyHeritage Ulepszanie zdjęć rozprzestrzenia się w Internecie: Jeden milion zdjęć już ulepszone!

Funkcja MyHeritage Ulepszanie zdjęć rozprzestrzenia się w Internecie: Jeden milion zdjęć już ulepszone!

Komentarze

Naszą pasją w MyHeritage jest pomaganie ludziom w połączeniu się z ich rodzinnymi historiami. W tym roku, wprowadziliśmy funkcję MyHeritage In Color™, przełomową, nową technologię, która ożywia stare, czarno-białe zdjęcie poprzez możliwość ich pokolorowania. 12 czerwca, poszliśmy o krok dalej, przedstawiając Wam funkcję MyHeritage Ulepszanie zdjęć: narzędzie, które ulepsza zdjęcia, poprzez nadawanie wyrazistości nieostrym twarzom. W połączeniu, MyHeritage In Color™ i MyHeritage Ulepszanie zdjęć może ukazać Ci Twoich przodków w świetle, w którym nigdy wcześniej ich nie widziałeś. 

Ponownie, reakcje były niesamowite. W przeciągu zaledwie półtorej tygodnia z naszą funkcją Ulepszanie zdjęć, ulepszonych zostało już milion zdjęć. Użytkownicy opisują bycie głęboko poruszonym widząc tak krystalicznie czyste obrazy członków rodziny, których poznali dopiero w późniejszych latach – a może nigdy nie spotkali. 

Niektórzy opowiadali o łzach w oczach, kiedy zobaczyli przodków w takiej wyrazistości. Z kolei, fotograf profesjonalny wyraził zdziwienie, jak narzędzie może tak dokładnie pracować. Bloger specjalizujący się w genealogii odkrył, że narzędzie to może również poprawić jakość skanowanych dokumentów i uczynić je łatwiejszymi do odczytania! 

Poniżej zobaczcie niektóre z reakcji użytkowników na funkcję MyHeritage Ulepszanie zdjęć, które otrzymaliśmy: 

Na blogu MyHeritage

„To jest niesamowite!” pisze Carol Woods w komentarzach z bloga MyHeritage.

„Dzisiaj ściągnąłem zdjęcie Dziadka od strony Ojca, które mi brakowało, a potem go pokolorowałam”, komentuje inny użytkownik, Kate. „Kiedy  ulepszyłam zdjęcie, a potem powiększyłam, byłam bliska płaczu – w końcu zobaczyłam Babcię i Dziadka jako młodą parę”. Powiększenie zrobiło naprawdę dobrą robotę na niezbyt dobrym, 100-letnim zdjęciu; ich oczy patrzyły w moje oczy; widziałam jasno niebieski kolor oczu babci i to, jak bardzo mój ojciec był podobny do jego Mamy… Dziadek zmarł, gdy miałam 2 lata, więc go nie pamiętam, ale teraz widzę, jak bardzo podobni do niego byli 2 bracia taty i jaki był delikatny… Aplikacja umożliwiła mi „poznanie” moich dziadków w sposób, którego nigdy wcześniej nie mogłam sobie wyobrazić. Dziękuję, MyHeritage.”

Na Facebooku:

Na Twitterze:

Blogerzy Genealogii

„Więc siedzę tu wczesnym rankiem, słońce wschodzi nad jeziorem Michigan, i w końcu mam trochę czasu, aby spojrzeć na nowy MyHeritage Ulepszanie zdjęc. Staram się nie płakać”, pisze Thomas MacEntee z High-Definition Genealogy. „Zdjęcie… to jedna z moich cennych rzeczy. 

Jestem po prostu POD OGROMNYM WRAŻENIEM, że mogę teraz naprawdę zobaczyć, jak wyglądała moja mama w wieku 8 lat. 

Szczegóły są niesamowite, zwłaszcza że nowe narzędzie do ulepszania jest połączone z nową funkcją MyHeritage In Color™”!

Thomas zdecydował się również spróbować MyHeritage Ulepszanie zdjęć do innej użytku w genealogii: 

„Ostatnio zdecydowałem się na użycie nowego MyHeritage Ulepszanie zdjęć, aby sprawdzić, czy zeskanowany zapis genealogiczny będzie łatwiejszy do odczytania … i tak się stało! Zdjęcie… nie jest do końca ładny skan…

Ostatnio napotkałem kilka naprawdę złych efektów pracy skanera i zawsze szukam sposobów na poprawę ich jakości dla celów badawczych. Pomyślałem: „Co by było, gdybym przepuścił go przez nowy MyHeritage Ulepszanie zdjęć?” A oto wyniki.

Szczegóły są niesamowite i o wiele łatwiejsze do odczytania.”

Po jego sugestii, jeden z użytkowników MyHeritage napisał do Thomasa o tym, jak użyteczna stała się dla niego funkcja Ulepszania zdjęć:

„To kolejne „wow” dla MyHeritage,” pisze James Tanner z Genealogy’s Star. „Wszystko co mogę powiedzieć to to, że działa na wielu zdjęciach i wyniki są niesamowite… Trudno uwierzyć w różnicę. Mam kilka zaawansowanych programów do edycji zdjęć, które są obecnie dostępne, ale nigdy nie sądziłem, że mogę „naprawić” nieostry obraz.”

Lisa Louise Cooke z Genealogy Gems pisze „Cóż, znowu to zrobili!”. Po wspaniałym narzędziu do koloryzacji zdjęć, MyHeritage uruchomił Ulepszanie zdjęć. W zaledwie kilka sekund wyostrza niewyraźne obrazy. Używam go (zdjęcie poniżej) i myślę, że jest jeszcze bardziej ekscytujący niż kolorowanie zdjęć!”

Wniosek

MyHeritage Ulepszanie zdjęć, wraz z MyHeritage In Color™, czyni MyHeritage najlepszą platformą do ładowania, poprawiania i udostępniania zdjęć historycznych. Pozwala ona zobaczyć swoich przodków w zupełnie nowym świetle: wyraźniejszym, ostrzejszym i bardziej realnym niż kiedykolwiek wcześniej.

Wypróbuj sam i powiedz nam, co myślisz!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • Krzysztof


    30 grudnia, 2020

    Żebyście się tylko nie przeziębili w tym przeciągu!