Blast From My Past: Zapraszamy na Podcasty MyHeritage

Blast From My Past: Zapraszamy na Podcasty MyHeritage

Z radością informujemy, że uruchamiamy nasz pierwszy w historii podcast (w języku angielskim), Blast From My Past – Podmuch z mojej przeszłości. Podcast zawiera niesamowite prawdziwe historie ludzi, których życie zmieniło się dzięki temu, co odkryli poprzez MyHeritage na temat przeszłości swojej rodziny – czy to bliski krewny, o którego istnieniu nigdy nie wiedzieli, klucz do rozwiązania starej rodzinnej tajemnicy, czy też nowo odnalezione połączenie z dawno zapomnianym dziedzictwem.

Kliknij tutaj, aby śledzić lub subskrybować podcast Blast From My Past – Podmuch z mojej przeszłości

Od momentu powstania, MyHeritage miał i ma zaszczyt odgrywać kluczową rolę w wielu zapierających dech w piersiach i głęboko poruszających historiach. Postrzegamy to jako obowiązek i zaszczyt, aby dzielić się z Wami tymi inspirującymi historiami i robimy to za pośrednictwem różnych platform, w tym tego bloga, naszych kanałów społecznościowych, międzynarodowych mediów i wideo. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy wykorzystać nowe medium do dzielenia się tymi historiami: podcast. Jest to nasze pierwsze wejście w świat podcastów i jest całkowicie zgodne z filozofią naszej firmy – to dzięki Wam, naszym użytkownikom, i dla Was.

Debiutancki odcinek (w języku ang.), „The Secret of Ereikoussa – Sekret Ereikoussy”, opowiada historię Yvette Corporan, autorki bestsellerów i producentki nagrodzonej nagrodą Emmy, która wyruszyła na poszukiwanie potwierdzenia niezwykłej historii opowiedzianej jej przez babcię: że społeczność greckiej wyspy, na której dorastała, ukrywała żydowską rodzinę tuż pod nosem nazistowskich okupantów.

Słuchacze będą podążać za Yvette, która poszukuje wskazówek i z pomocą dyrektora generalnego MyHeritage Gilada Japheta, dokonuje odkryć wykraczających poza jej najśmielsze wyobrażenia.

Ponadto zaplanowaliśmy m.in:

  • Podróż do najdalszych zakątków świata, aby zachować zagrożone dziedzictwoodległych plemion
  • Projekt mający na celu łączenie osób adoptowanych z całego świata z ich rodzinami biologicznymi poprzez bezpłatne testy DNA zaowocował wieloma wzruszającymi spotkaniami
  • Żołnierz, który otrzymałKrzyż Żelazny za służbę po stronie niemieckiej w I wojnie światowej, a który następnie został wypędzony z Niemiec przez nazistów i otrzymał Srebrną Gwiazdę, walcząc dla aliantów w II Wojnie Światowej.
  • Para sióstr, porzuconych jako niemowlęta na tym samym dworcu kolejowym w Korei Południowej i adoptowanych do rodzin na przeciwległych krańcach globu, które odnajdują się dzięki badaniom DNA
  • Para kolumbijskich przyrodnich braci, adoptowanych do różnych krajów, którzy odnaleźli się dzięki badaniom DNA – ale na tym ich odkrycia się nie skończyły

Z produkcją audio przez wielokrotnie nagradzaną agencję Listen,Blast From My Past jest prezentowany w formacie narracji pierwszoosobowej, bez gospodarza, dając główną rolę bohaterom. Każdy odcinek będzie się koncentrował na jednej historii lub serii historii dotyczących określonego tematu i będzie trwał maksymalnie 30 minut. Pierwszy sezon będzie składał się z ośmiu odcinków, które będą ukazywać się co dwa tygodnie – i zamierzamy, aby był to pierwszy z wielu.

Blast From My Past – Podmuch z przeszłości jest już dostępny do pobrania na wszystkich głównych platformach podcastowych – i oczywiście jest całkowicie darmowy.

Jak znaleźć podcast?

Uwaga!

Wybierzemy 3 z naszych słuchaczy podcastu, którzy wygrają kompletną subskrypcję MyHeritage, nasz najlepszy pakiet historii rodziny, który obejmuje nieograniczony rozmiar drzewa genealogicznego, dostęp do ponad 16 miliardów historycznych rekordów, priorytetowe wsparcie klienta i wiele, wiele więcej.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy skomentować w komenatarzach pod podcastem na jednej z naszych platform streamingowych, że śledzisz podcast. Zwycięzców powiadomimy w niedzielę, 13 marca 2022 r. Powodzenia!

Nasze najlepsze historie pochodzą prosto od naszych użytkowników, więc nie wahaj się podzielić się z nami swoimi przemyśleniami i pomysłami na mail blastfrommypast@myheritage.com.