Family Tree Builder: Teraz dostępny dla macOS Big Sur

Family Tree Builder: Teraz dostępny dla macOS Big Sur

Mamy wspaniałe wieści dla użytkowników Mac Family Tree Builder! Jesteśmy szczęśliwi mogąc ogłosić, że wydaliśmy nową wersję naszego ukochanego oprogramowania Family Tree Builder dla macOS Big Sur.

Pod koniec zeszłego roku, wydaliśmy wersję Family Tree Builder dla systemów operacyjnych Catalina i High Sierra. Po wydaniu nowego macOS Big Sur, otrzymaliśmy wiele próśb od użytkowników z nowym systemem operacyjnym Mac, którzy chcieli kontynuować korzystanie z Family Tree Builder, ich ulubionego oprogramowania genealogicznego. Było to dla nas ważne, aby umożliwić tym użytkownikom kontynuowanie ich badań historii rodziny z Family Tree Builder i byliśmy w stanie wyprodukować nową wersję w ciągu kilku miesięcy.

Ta wersja Family Tree Builder dla Mac, tak jak poprzednia, jest wersją Family Tree Builder dla Mac, która wygląda tak samo jak nasze oprogramowanie dla Windows i nie wymaga Windows lub jakichkolwiek dodatkowych ustawień lub konfiguracji po pobraniu. Używa ona systemu do przenoszenia oprogramowania Windows na Mac o nazwie CrossOver firmy CodeWeavers.

Pobierz Family Tree Builder za darmo

Główne funkcje Family Tree Builder pozostały takie same w wersji Mac Family Tree Builder, w tym Synchronizacja z MyHeritage, Smart Matches™, Record Matches, Kontrola Spójności, wykresy, itp. Jednakże, istnieje kilka mniejszych funkcji, które nie są kompatybilne z Mac OS X, które będą niedostępne dla użytkowników Mac.

Po pobraniu pliku, kliknij dwukrotnie na pobrany plik, aby otworzyć Obraz dysku. W oknie, które się pojawi, po prostu przeciągnij ikonę MyHeritage Family Tree Builder do folderu Aplikacje macOS.

Po zainstalowaniu, oprogramowanie będzie działać bezpośrednio na komputerach Mac.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy użytkownikom MyHeritage w ich badaniach historii rodziny bez względu na to, z którą platformą czują się najbardziej komfortowo.

 

 

 

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

 • Agnieszka

  11 kwietnia, 2021

  Nie działał u mnie na High Sierra, nie dzieła na Catalinie. Zgłosiłam Wam mailem prawie rok temu – nie odpowiedzieliście. Do kitu.

  • K

   Kasia

   11 kwietnia, 2021

   Pani Agnieszko, proszę napisać tutaj przekażę do działu pomocy