Funkcja Deep Nostalgia™ „zawładnęła” Internetem – już 50 milionów zdjęć animowanych!

Funkcja Deep Nostalgia™ „zawładnęła” Internetem – już 50 milionów zdjęć animowanych!

Udało nam się osiągnąć kolejny kamień milowy w rozwoju naszej nowej funkcji, Deep Nostalgia™: nasi użytkownicy stworzyli już ponad 50 milionów animacji. Z każdym dniem otrzymujemy niezliczone entuzjastyczne odpowiedzi i wzruszające historie dotyczące reakcji na animowane zdjęcia. Każda z nich rozgrzewa nasze serca i sprawia, że jesteśmy dumni i pełni pokory, że możemy udostępnić tę funkcję.

Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć niektóre z głęboko poruszających reakcji użytkowników, którzy ujrzeli swoich przodków na zdjęciach wprawionych w ruch za pomocą Deep Nostalgia™:

W zeszłym tygodniu, ogłosiliśmy na blogu konkurs #DeepNostalgiaChallenge, którego zwycięzca będzie mógł w pełni przez rok bezpłatnie korzystać z naszej subskrypcji kompletnej. Konkurs trwa do 31 marca, więc jeśli jeszcze nie udało Ci się wziąść w nim udziału, zachęcamy! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym konkursie!

W międzyczasie chcielibyśmy podzielić się jeszcze kilkoma naszymi ulubionymi animacjami Deep Nostalgia™, którymi użytkownicy ostatnio się z nami podzielili.

Poniższa animacja od Autumn Abby przedstawia matkę jej ojca, która zmarła w 2013 roku:

Przepiękny uśmiech!

Kolejną animację przygotowała Christy Vanoss, która przedstawia jej babcie, Vivian Jouett Chambers Horn:

„Moja babcia urodziła się w 1905 roku”, pisze Christy. „Miała mniej niż 1 metr 50cm i wyszła za mąż za Henry’ego Horna, który miał ponad 1 metr 80 wzrostu. Zawsze nosiła obcasy, gdy jeszcze mój dziadek żył.”

Christy dzieli się historią miłości swoich dziadków: „Na początku swojej kariery nauczycielskiej mieszkała z dyrektorem i jego żoną, kiedy uciekła z Henrym Hornem” – pisze. „Próbowała utrzymać to w tajemnicy, ale dyrektor wiedział, i powiedział, że to w porządku, a ona zachowała swoją posadę nauczycielki. Vivian przeszła na emeryturę nauczycielską po 43 latach”.

Christy dodała, że zarówno ona, jak i jej mama poszły w ślady Vivian i same zostały nauczycielkami.

To fascynujące, jak zdjęcia mojej Babci ożywa z czasów, kiedy ona była młodą damą” – pisze Christy. „Deep Nostalgia jest niesamowita!”

Następnie otrzymaliśmy animację pra-pra cioci Sary Ferguson, Elizabeth Kay, urodzonej w 1863 roku:

„Była właścicielką firmy, zwolenniczką Carrie Nation, właścicielką ziemi i ogólnie niesamowitą osobą” – pisze Sarah. „Od zawsze była dla mnie wzorem do naśladowania. Przygarnęła mojego dziadka jako nastolatka, kiedy [jego ojciec] po śmierci matki ponownie ożenił się z kobietą, której nie lubił. Mieszkała na piętrze, podczas gdy on i moja babcia mieszkali tam po ślubie w 1934 roku. Zostawiła mu dom po swojej śmierci w 1944 roku i stał się on domem, w którym urodził się mój tata.”

Poniższa animacja Phila Wilda przedstawia jego ojca w mundurze Royal Air Force podczas II wojny światowej:

„Mój tata ożenił się dopiero w późniejszym okresie życia” – wyjaśnia Phil – „więc wspaniale było zobaczyć go “w ruchu”, jako młodego człowieka”.

„Proces ożywiania zdjęć jest tak prosty i naprawdę fascynujący” – dodaje Phil.

Kolejną animację stworzyła Francesca Loftis, przedstawiając swoją babcię od strony mamy, Marię Assuncion Hyndman, która zmarła przed jej narodzinami:

„Animacja sprawiła, że poczułam się tak, jakby jej duch wszedł w jej obraz. Wzruszyło mnie to do łez i wypełniła moje serce miłością” – pisze Francesca. „Dziękuję za tę chwilę”.

Poniższa animacja od Lori Grondin przedstawia jej babcię Pauline Burdick (z domu Kraft):

“Babcia zmarła w 2013 roku, w wieku prawie 99 lat”, mówi Lori. „To zdjęcie zostało zrobione w 1988 roku na ślubie mojej siostry… w pewnym sensie to miłe widzieć ją „ożywioną”, chociaż nie jest całkiem taka, jaką ją pamiętam. Myślę, że funkcja działa świetnie, w chwili kiedy nigdy wcześniej nie spotkałeś tych przodków i w ten sposób możesz uzyskać pewne wyobrażenie o tym, jak wyglądaliby poruszając się.”

Deanna Martin podzieliła się tą niezwykłą animacją swojej babci od strony mamy i pradziadków:

„Deep Nostalgia stała się dla mnie i mojej rodziny wehikułem czasu, który pozwolił mi na ponowne nawiązanie kontaktu z naszymi przodkami i było to nieskończenie satysfakcjonujące doświadczenie” – pisze Deanna. „To cenne zdjęcie z 1919 roku pokazuje moją babcię jako niemowlę z rodzicami. Jest to jedyny obraz jej matki, Minnie, która zginęła w pożarze domu w wieku 24 lat, kiedy moja babcia miała zaledwie 7 tygodni. Zobaczyć naszą piękną Minnie w ruchu, ponad 100 lat później, to dar.”

Poniższa animacja pochodzi od Diane Thompson, która pisze: „Mój kuzyn stracił matkę, gdy był całkiem młody. Za każdym razem, gdy natrafiam na jej zdjęcie, przekazuję je dalej, a on jest mi bardzo wdzięczny. Jego matka była pierwszą osobą, którą zawsze wybierałam do zabawy i nie było to dobrej jakości zdjęcie, ale funkcja ulepszyła już wcześniej ulepszone zdjęcie, a mój kuzyn nie mógł wyjść z podziwu.”

Niezmiernie dziękujemy wszystkim, którzy podzielili się z nami swoimi animacjami i historiami, a także tym, którzy zdecydowali się animować swoje rodzinne zdjęcia przy użyciu Deep Nostalgia™. Proszę, dzielcie się dalej i nie zapomnijcie wziąc udział w naszym konkursie otrzymując szansę na wygranie subskrypcji kompletnej MyHeritage, która między innymi pozwoli Ci na bezpłatną, nielimitowaną obróbkę zdjęć z naszą nową funkcją!

Wypróbuj Deep Nostalgia™ już teraz!