Funkcja Deep Nostalgia™ sensacją Internetu!

Funkcja Deep Nostalgia™ sensacją Internetu!

W ciągu zaledwie tygodnia od premiery, Deep Nostalgia™, nasza nowa funkcja animowania zdjęć rodzinnych, zdobyła ogromną popularność i stała się sensacją Internetu. Ponad 10 milionów twarzy zostało do tej pory animowanych, a kilka tysięcy zdjęć jest animowanych co minutę!

Kiedy ogłosilismy Deep Nostalgia™ w zeszłym tygodniu na międzynarodowej konferencji genealogicznej RootsTech Connect 2021, wiedzieliśmy, że miłośnicy historii rodziny będą zachwyceni widząc ożywające twarze swoich ukochanych przodków. Wiedzieliśmy również, że funkcja ma potencjał, aby stać się viralem, i mieliśmy nadzieję, że tak się stanie, ale zakres jej sukcesu przerósł nasze oczekiwania. Jesteśmy dumni z popularności funkcji i uwielbiamy oglądać wszystkie przykłady z całego świata.

Najbardziej podoba nam się to, że Deep Nostalgia™ tworzy ogromne zainteresowanie genealogią, szczególnie wśród młodszych pokoleń.

W ciągu kilku pierwszych dni po premierze, ogromny popyt spowodował początkowe problemy ze stabilnością. Ciężko pracowaliśmy nad ulepszeniem naszej infrastruktury, aby sprostać zapotrzebowaniu i sytuacja uległa znacznej poprawie. Przepraszamy wszystkich tych, którzy doświadczyli trudności. Na razie użytkownicy Androida, którzy nie są w stanie korzystać z funkcji poprzez aplikację MyHeritage, proszeni są o korzystanie z niej online. Na iPhonie wszystko działa bezproblemowo, a aplikacja mobilna MyHeritage trafiła nawet na szczyt App Store, a wczoraj była najczęściej pobieraną darmową aplikacją w Stanach Zjednoczonych!

Oto kilka najważniejszych wydarzeń, które zauważyliśmy w minionym tygodniu:

Gwiazdy korzystają z funkcji Deep Nostalgia™

Amerykański gospodarz telewizyjny Jimmy Kimmel i jego zespół twierdzą, że nie byli wczoraj zbyt produktywni w pracy, dzięki całodziennej zabawie z Deep Nostalgia™!

We weren’t very productive at work today…

Posted by Jimmy Kimmel Live on Wednesday, March 3, 2021

Angielski aktor, Sir Ian McKellen, niezapomniany z roli Gandalfa z Władcy Pierścieni, z przyjemnością animował rysunki królów brytyjskich sprzed wieków, a także animował bardzo popularną interpretację irlandzkiego poety i dramaturga Oscara Wilde’a!

Pee-wee Herman nie może się opędzić od głębokiej nostalgii. Oto, między innymi, animowane przez niego zdjęcie z dzieciństwa:

Amerykański dziennikarz Jake Tapper spróbował swoich sił animując członka rodziny urodzonego w 1773 roku!

Niektóre z naszych ulubionych animacji:

@thejamzzz

Obsessed! This app lets you bring to life your family’s old photos 😭👼 #myheritage #myheritageapp #fyp #oldies

♬ (I Love You) For Sentimental Reasons – King Cole Trio

Bardziej emocjonalne reakcje:

Postaci historyczne:

Here are some famous artists and scientists animated into “living portraits”:

“The hall of deepfake presidents”:

Zaskakujące użycia naszej funkcji:

Parodie

Niektórzy użytkownicy wykorzystali swoje własne poczucie humoru do korzystania z Deep Nostalgia™:

Ten tekst rozśmieszył nas do łez!

Tutoriale

Media

Rzeczpospolita pisze: „Deep Nostalgia potrafi przerobić każde zdjęcie, niezależnie od aparatu, jakim zostało wykonane. Program wykorzystuje AI i dane o pracy ludzkich mięśni twarzy, które podkłada po otrzymaną fotografię. Twórcy aplikacji, jak pisze portal „The Verge”, chcieli by każdy mógł zobaczyć swoich zmarłych bliskich „w ruchu”.

NaTemat pisze: „”Prawdziwa magia”. Deep Nostalgia to nowy sposób na ożywienie portretów jak w… Harrym Potterze”

Radio Eska Online pisze: „W internecie na całym świecie zrobiło się głośno w ostatnich dniach o Deep Nostalgii. Krótko mówiąc – jest to strona na której sztuczna inteligencja pozwala ożywiać stare fotografie.”

Joelle Goldstein dla People.com mówi, że „MyHeritage pomaga ludziom doświadczyć ich historii rodzinnej jak nigdy dotąd”.

AJ Willingham pisze dla CNN: „Trudno jest wyjaśnić mieszankę emocji, która pojawia się na widok zdjęcia Fredericka Douglassa, które ożywa po kliknięciu przycisku”. Mówi: „A jednak, jest tam, mruga i kiwa głową, jakby żył wczoraj, jakby nie umarł w 1895 roku, lata przed tym, jak nagrywanie filmów stało się powszechne.”

Kanadyjska publikacja National Post zamieściła artykuł Tristina Hoppera, w którym animował on zdjęcia niektórych z najbardziej znanych Kanadyjczyków w całej historii, takich jak John A. McDonald. Twierdzi on, że „nawet najbardziej pozbawionych poczucia humoru pradziadków można przekształcić w uśmiechnięte i szlachetne golemy”.

Deep Nostalgia™ pojawiła się również w Independent, New York Post, Adweek, Design Taxi i wielu innych.

Podsumowanie

Jesteśmy niezwykle poruszeni ogromnym wsparciem, jakie zobaczyliśmy dla Deep Nostalgia™ w ciągu ostatnich kilku dni.

Cieszymy się, że w najbliższych tygodniach będziemy nadal udoskonalać Deep Nostalgia™ i jeszcze bardziej ją wzbogacać, współpracując z firmą D-ID nad przyszłością zdjęć historycznych.

Jesteśmy dumni, że możemy pomóc milionom ludzi na całym świecie ożywić historię ich rodzin.