Jesteśmy w Salt Lake City, Utah (USA) na dorocznej Konferencji genealogicznej

Jesteśmy w Salt Lake City, Utah (USA) na dorocznej Konferencji genealogicznej

Konferencja Rootstech już trwa! Jak co roku, zaplanowaliśmy wiele wykładów i sesji, na stoisku przygotowaliśmy również zajęcia, które mają na celu inspirować i zabawiać wszystkich uczestników. Przeżyjesz historię swojej rodziny w sposób, jakiego nigdy sobie nie wyobrażałeś!

Nawet jeśli nie zamierzałeś, lub nie przebywasz na Konferencji, zapoznaj się z naszym wpisem poniżej, i przeczytaj o tym, co MyHeritage przygotowało na tegoroczną Konferencję Genealogiczną w Utah, USA.

MyHeritage In Color™

Czy wypróbowałeś naszą nową funkcję In Color™ MyHeritage? Jeśli nie miałeś jeszcze szansy na ubarwienie swoich czarno-białych zdjęć, udaj się na nasze stoisko, aby odkryć zalety tej technologii. Przynieś swoje czarno-białe zdjęcia i obserwuj, jak Twoi przodkowie “ożywają” w pełnych, żywych kolorach!

Wykłady Demo Booth

W tym roku opracowaliśmy harmonogram wykładów, który może być sam w sobie konferencją.

Zarezerwuj czas w swoim harmonogramie, aby wpaść i dowiedzieć się o najnowszych osiągnięciach w zakresie genealogii, DNA, zbiorach rekordów historycznych i najnowszych wiadomości o funkcjach i produktach MyHeritage. Jeśli masz jakieś pytanie, my mamy odpowiedź. Nasz zespół wsparcia ekspertów jest pod ręką przez cały czas trwania Konferencji, aby odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące MyHeritage.

Sprawdź nasz pełny harmonogram stoiska demo tutaj:

Kliknij w zdjęcie, aby je powiększyć

Kliknij w zdjęcie, aby je powiększyć

Mayflower – Doświadczenie wirtualnej rzeczywistości

Aby upamiętnić 400-letnią rocznicę legendarnej podróży Mayflower, będziesz miał okazję dołączyć do angielskich pielgrzymów w “czasie” ich podróży przez Atlantyk! Nasze niezapomniane doświadczenie 360 Virtual Reality przeniesie Cię w czasie do 1620 roku, gdzie wyruszysz w podróż i doświadczysz rejsu przez ocean. Ponad 30 milionów Amerykanów może śledzić swoją linię przodków do około 100 pasażerów na pokładzie tego statku. Teraz będą mieli okazję do przeżycia tego, czego doświadczyli ich przodkowie.

Konkursy

Oprócz głównego stoiska, MyHeritage posiada również stoisko pop-up, naprzeciwko Teatru Demo. Udaj się tam, żeby odebrać odznakę i zagrać w grę #Match&Win. Tweetuj, wyszukaj i przeszukaj konferencję, aby odnaleźć osobę nosząca taką samą odznakę z tym samym numerem. Kiedy już znajdziesz swoje połączenie, udaj się z powrotem do naszego stoiska, aby wygrać fantastyczne nagrody!

Nagrody i niespodzianki

Melduj się w naszym stoisku dzisiaj, i przez 2 kolejne dni po specjalne prezenty, loterie i szanse na wygranie specjalnych nagród, w tym zestawów DNA i koszyków na prezenty!

Dzień rodzinny

W Dniu Rodziny, koniecznie udaj się do Demo Theater o 12:30, gdzie odtworzymy Twoją rodzinną historię z fantastyczną grupą aktorów improwizujących. Mamy też specjalny arkusz zajęć z historii rodzinnej dla dzieci!

W tym roku na stoisku MyHeritage jest coś dla każdego. Nawet jeśli nie jesteś obecny na Konferencji RootsTech, pozostań na bieżąco z naszymi kanałami społecznościowymi, aby uzyskać dostęp do wykładów na żywo i relacji z konferencji!