Kolejny kamień milowy Deep Nostalgia™: 80 milionów animacji

Kolejny kamień milowy Deep Nostalgia™: 80 milionów animacji

Kiedy pod koniec lutego tego roku wprowadziliśmy funkcję Deep Nostalgia™ , wiedzieliśmy, że nasi użytkownicy będą zachwyceni – ale nigdy nie sądziliśmy, że stanie się ona to tak wielką sensacją. Dziś świętujemy kolejny niewyobrażalny kamień milowy: utworzenie 80 milionów animacji MyHeritage przy użyciu Deep Nostalgia™.

Z tej okazji stworzyliśmy poniższe wideo, aby przypomnieć sobie i przyjrzeć się temu, jakim globalnym fenomenem stała się funkcja Deep Nostalgia™. Animacje były rozpowszechniane na platformach mediów społecznościowych, a m.in. dwóch czołowych komików (Jimmy Kimmel i Stephen Colbert) skomentowało funkcję w swoich programach; gwiazdy takie jak Ian McKellin, Mark Hamill, Pee Wee Herman i Jake Tapper tweetowali o Deep Nostalgia; ponad 1,700 serwisów informacyjnych poinformowało o funkcji, podobnie jak ponad 700 segmentów telewizyjnych; i to wszystko spowodowało, że aplikacja mobilna MyHeritage znalazła się na pierwszym miejscu w App Store w 22 krajach. Sprawdź tutaj: 

Chcemy podziękować Wam, naszym użytkownikom, za zaufanie nam i dzielenie się swoimi animacjami i historiami z nami i z całym światem. Bez Was nie udałoby nam się tego dokonać.

Czy jeszcze nie wypróbowałeś funkcji? Zapraszamy! Animuj swoje stare rodzinne zdjęcia z Deep Nostalgia™ już teraz.