MyHeritage, Historia 20 lat: Obejrzyj nasz film dokumentalny

MyHeritage, Historia 20 lat: Obejrzyj nasz film dokumentalny

Zaczęło się od dziecięcej pasji do historii rodziny. Gilad Japhet, nasz założyciel i dyrektor generalny, zainteresowanie genealogią rozwinął w młodym wieku. Zaimponował nawet swojemu nauczycielowi w gimnazjum wzorowym projektem genealogicznym w wieku 13 lat – właśnie ta pasja doprowadziła go do założenia MyHeritage 20 lat temu. Na przestrzeni dwóch dekad firma przekształciła się z niewielkiego startupu w szopie w Bnei Atarot z kurczakami gdaczącymi na podwórku w międzynarodowy fenomen z milionami użytkowników i ponad 550 pracownikami rozmieszczonymi na wielu kontynentach.

Rocznica to doskonały czas, aby spojrzeć wstecz na wszystko, co udało nam się osiągnąć. Korzystając z okazji, stworzyliśmy krótki film dokumentalny o tym, jak dotarliśmy do tego miejsca, w którym znajdujemy się teraz: opowieść o odwadze, wytrwałości, silnym poczuciu misji i celu oraz liberalnej dawce dystansu! Film dokumentalny podzielony jest na 6 części po 5-10 minut każda, o łącznym czasie trwania 43 minut.Możesz obejrzeć każdą część osobno poniżej lub całość naraz tutaj.

Część 1: Początek

Część 2: Starting Up

Część 3: Zostaliśmy zauważeni

Część 4: Pnięcie się w górę

Część 5: Tworzenie pozytywnego wpływu

Część 6: Ku przyszłości z ekscytacją

Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym niesamowitym projekcie, w tym naszym niezależnym producentom, reżyserowi i dyrektorowi kreatywnemu, odpowiednio Shay’owi Zilber’owi, Eugene Slov, Roi Mandel’owi i Aaronowi Godfrey’owi; fotografom i redaktorom Noam’owi Leibman’owi z Kavana Films; oraz naszemu zastępcy redaktora, Dror’owi Noy’owi z Drop Production. Dziękujemy również wielu pracownikom MyHeritage, inwestorom i Wam naszym użytkownikom, bez których to wszystko nie udałoby się, a także przyjaciołom i członkom rodziny Gilada, którzy poświęcili swój czas na udział w projekcie; i oczywiście naszemu nieustraszonemu liderowi, Giladowi Japhetowi, za podzielenie się swoją historią i pozwolenie nam wszystkim być częścią marzenia, które urzeczywistnił.

Miłego oglądania!

Tagi: