MyHeritage In Color™: Niesamowite reakcje na NOWĄ funkcję

MyHeritage In Color™: Niesamowite reakcje na NOWĄ funkcję

W ostatnich dwóch tygodniach wprowadziliśmy naszą funkcję MyHeritage In Color™, która automatycznie “koloruje” czarno-białe zdjęcia. 

Czujemy się zobowiązani Jasonowi Antic’owi i Danie Kelley z DeOldify za rozwinięcie wspaniałej technologii, na której jest ona oparta.

Reakcje na nowo wprowadzoną funkcję przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu zaledwie 5 dni nasi użytkownicy “pokolorowali” ponad milion zdjęć – i liczba ta wzrasta! Użytkownicy na całym świecie nadają kolory zdjęciom, które ukazują chwile z życia ich przodków, próbując wczuć się w tamte czasy, zobaczyć te chwile z innej perspektywy, z perspektywy kolorów świata.

Wiele osób podzieliło się z nami wykolorowanymi zdjęciami; funkcja wzbudziła duże zainteresowanie wśród młodszej generacji naszych użytkowników; może się wydawać, że dla nich ujrzenie przodków w “nowym świetle – w kolorach” pozwala im bardziej utożsamić się z nimi. 

Zaawansowani genealodzy „narzekają”, że odkąd pojawiła się funkcja kolorowania zdjęć, zaprzestali wykonywania innych prac, spędzając długie noce na kolorowaniu wszystkich swoich zdjęć i zadziwiając się nowymi, nagle pojawiającymi się detalami. Nawet osoby, którzy wcześniej miały problemy z rozpoczęciem genealogicznej przygody, zaczęły przeczesywać swoje domy w poszukiwaniu czarno-białych zdjęć do skanowania i kolorowania i z entuzjazmem dzielą się rezultatami z rodziną i przyjaciółmi. To uzależniające! Cóż za radość dla genealogii!

Jeśli nie zajrzałeś jeszcze do naszej podstrony “kolorowania” czarno-białych zdjęć, zapraszamy na www.myheritage.pl/incolor. Każdy może pokolorować do 10 zdjęć darmowo, osoby, które posiadają subskrypcję MyHeritage, mogą nadawać kolory nielimitowanej ilości zdjęć. 

Tutaj prezentujemy co niektóre z reakcji na naszą funkcję koloryzowania zdjęć:

BLOGI

Genealogy tours of Scotland: “Wycieczki genealogiczne po Szkocji: „MyHeritage Colourization Tool – GAME CHANGER”.

To prawdopodobnie największy przełom genealogiczny od czasów wprowadzenia DNA, MyHeritage ogłosił wczoraj swoje nowe narzędzie do koloryzacji, MyHeritage In Color™…

Jako strażnik rodzinnych wspomnień, mam setki zdjęć. Narzędzie jest szybkie i łatwe w użyciu i muszę powiedzieć, że przejście od czerni i bieli do „żywego koloru” jest uderzające. Uderza w Ciebie wprost, w Twoje uczucia…

Zdjęcia przywołują wspomnienia długo stłumione. Zobaczenie czarno-białych zdjęć ożywa dzięki narzędziu do koloryzacji, które pogłębia i wzmacnia te wspomnienia i wszystkie ciepłe uczucia miłości, przynależności i połączenia, które te wspomnienia posiadają. Bez wątpienia, narzędzie MyHeritage In Color™ jest nową wielką rzeczą w genealogii i historii rodziny. Dobra robota zespole MyHeritage”.

DNA Explained: “Uspokój się moje serce… To jest moja matka, a ta kolorowa wersja wygląda bardzo podobnie do niej, jak w życiu. Tak jakby zaparło mi dech w piersiach. Co za różnica… To jest TAAAKIE łatwe… Możliwości są nieskończone, a wyniki są NIESAMOWITE. Mogłabym tak cały czas. Jakie serie zdjęć możesz ożywić i stworzyć kolorowy kolaż w czasie? Cóż za wspaniały prezent, jeśli nie dla kogoś innego, to dla samego siebie.

Wypróbuj sam! Dziękuję, dziękuję, MyHeritage!!!!!!”

The DNA Geek: “MyHeritage właśnie wydał nową, ekscytującą funkcję o nazwie MyHeritage In Color™.  Teraz mogą one automatycznie kolorować swoje czarno-białe zdjęcia!

Szybko, łatwo i – co najważniejsze – możesz wypróbować bezpłatnie!”

Family Cherished: “Wszyscy mówią o tym i wypróbowują nowe narzędzie do koloryzacji starych, czarno-białych zdjęć, które zostało niedawno wydane przez MyHeritage. Oto kilka pomysłów na to, jak uzyskać najlepsze rezultaty… Jest to wykorzystywane do ożywienia Twojej historii poprzez skorzystanie z innej wersji oryginalnego obrazu. Na powyższym zdjęciu nigdy nie zdawałem sobie sprawy, że tak bardzo przypominam moją prababcię, dopóki nie “pokolorowałem” zdjęcia, czego nie widać było wcześniej na czarno-białym obrazie. Kolorowanie może wydobyć szczegóły, które z kolei mogą pomóc w odkryciu nowych informacji. Kolorowe zdjęcia wydobywają szczegóły, których często brakuje na czarno-białych zdjęciach… Członkowie rodziny, którzy wcześniej nie byli tak bardzo zainteresowani historią rodziny, nagle zaczynają zadawać pytania o osoby obecne na tych kolorowych zdjęciach. Tylko to jest powodem do wypróbowania tego nowego narzędzia. Spróbuj, spodoba ci się!”

Genealogy’s Star: “Ta wspaniała nowa technologia jest dostępna w Internecie tylko jeden dzień od daty tego wpisu. Koncepcja MyHeritage In Color™ jest dość prosta: dodaje ona wyjątkowy kolor do istniejących czarno-białych zdjęć”.

Twitter: 

Po więcej testimoniali z Twittera, jak również Facebooka (w języku angielskim) zapraszamy TUTAJ.

Wniosek

W MyHeritage wierzymy, że historia rodziny jest kluczową częścią nas samych. Mamy nadzieję, że nasza platforma pomoże tchnąć życie w Twoją historię rodzinną i pomoże Ci połączyć się głęboko i osobiście z historiami Twojej rodziny, Twoich przodków i krewnych, którzy odgrywają w niej kluczową rolę, tak by pomóc przekazać przyszłym pokoleniom swoje rodzinne skarby. MyHeritage In Color™ jest naszą najnowszą funkcją, która pomoże Ci to wszystko osiągnąć.

Byliśmy tak podekscytowani, że mogliśmy wprowadzić tę funkcję i jesteśmy zachwyceni Waszą reakcją. Wierzymy, że dodawanie kolorów do czarno-białych zdjęć pomaga ożywić przeszłość.

Ciężko pracujemy nad usprawnieniami, które będziemy wprowadzać na bieżąco.

Wypróbuj MyHeritage In Color™ już dziś i proszę dziel się z nami swoimi kolorowymi zdjęciami na maila poland@myheritage.com – uwielbiamy być częścią Twojej rodzinnej podróży w przeszłość! Przesłane zdjęcia z podpisem zostaną opublikowane w osobnym wpisie na tym BLOGU. Czekamy na reakcje i opinie naszych polskich użytkowników przesłane czy to na maila, w komentarzach na blogu, na Facebooku, czy Twiterze.

Na Facebooku i Twitterze przy postopowaniu pokolorowanych zdjęć prosimy o używanie #MyHeritageKolor

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

  • aleksander

    25 marca, 2020

    wspaniałości…