MyHeritage świętuje milionowego subskrybenta w tym roku!

MyHeritage świętuje milionowego subskrybenta w tym roku!

W MyHeritage świętujemy wspaniałe osiągnięcie: przekroczyliśmy liczbę miliona subskrybentów, którzy rocznie do nas dołączają! Chcielibyśmy skorzystać z tej okazji, aby podziękować każdemu z naszych użytkowników, którzy subskrybowali w ciągu ostatnich lat. Wszyscy byliście istotną częścią naszej podróży i nie moglibyśmy być bardziej wdzięczni.

Nasze korzenie

Wydaje się to jeszcze tak niedawno, kiedy nasz założyciel i CEO Gilad Japhet postanowił przekształcić swoją pasję do historii rodziny w przedsięwzięcie biznesowe i założył firmę jako garażowy startup z domu. Nasza strona ruszyła w 2005 roku i od tego czasu ciągle się rozwijamy i wprowadzamy innowacje. Nasza zaawansowana technologia Smart Matching™ została wydana w 2007 roku, aplikacja mobilna MyHeritage została uruchomiona w 2010 roku, w 2012 roku zaczęliśmy oferować rekordy historyczne online, natomiast DNA MyHeritage zostało wprowadzone w 2016 roku – a to był dopiero początek.

Oryginalne biura MyHeritage w Bnei Atarot, w Izraelu.

Oryginalne biura MyHeritage w Bnei Atarot, w Izraelu.

Nasz rozwój był wręcz fenomenalny. Dziś zaufało nam 96 milionów użytkowników na całym świecie. Nasza strona jest dostępna w 42 językach i jest domem dla 82 milionów drzew genealogicznych, 16,1 miliarda rekordów historycznych i 5,6 miliona zestawów DNA w naszej bazie danych DNA.

Odwiedziliśmy naszego tegorocznego milionowego subskrybenta!

Aby uczcić tę okazję, zdecydowaliśmy się złożyć wizytę – niespodziankę naszej milionowej subskrybentce, Bénédicte Halpouter, w jej domu w Belgii i porozmawiać z nią o jej doświadczeniach z MyHeritage. Świętowaliśmy z Bénédicte z orkiestrą marszową, balonami i tortem. Wszystko to zwieńczyliśmy darmową, dożywotnią pełną subskrypcją MyHeritage. Gratulacje Bénédicte!

A oto wideo z naszej wizyty:

Nasz wspaniały zespół!

Na ostatnim wydarzeniu firmowym MyHeritage również świętowaliśmy to wydarzenie. Pracowity, utalentowany i pełen pasji zespół MyHeritage sprawił, że to osiągnięcie stało się możliwe.

Oto zdjęcie naszych wspaniałych pracowników:

Zespół MyHeritage Izrael: Nasi pracownicy na Ukrainie, we Francji i w USA (kliknij, aby powiększyć)

Zespół MyHeritage Izrael: Nasi pracownicy na Ukrainie, we Francji i w USA (kliknij, aby powiększyć)

Jesteśmy podekscytowani mogąc obserwować ciągły rozwój, wprowadzając nowe technologie, tak aby ulepszyć i zautomatyzować badania historii rodziny. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość i cieszymy się, że będziemy mogli świętować wiele kolejnych kamieni milowych razem z Wami 🙂