Nowa aktualizacja aplikacji mobilnej

Nowa aktualizacja aplikacji mobilnej

Aplikacja mobilna MyHeritage sprawia, że odkrywanie historii rodzinnej w ruchu jest jeszcze łatwiejsze, niż dotychczas. Jeśli nie posiadasz jeszcze aplikacji MyHeritage, możesz ją pobrać tutaj. Jest dostępna dla IOS i Androida, zarówno dla smartfonów, jak i tabletów.

Jesteśmy szczęśliwi mogąc przedstawić Ci kilka nowych funkcji w aplikacji MyHeritage w celu poprawy wrażeń podczas badania historii rodziny. Wśród nowości na naszej witrynie znalazły się takie funkcje, jak Rodzinna Oś Czasu, możliwość przeglądanie drzew, z którymi masz połączenia, możliwość wybierania informacji ze Smart Matches™, ulepszona strona badań/wyszukiwań, i więcej.

W ostatnim czasie, Legacy Family Tree Webinars zaprosiło Guy’a Tsype’a, naszego Product Managera odpowiedzialnego za rozwój aplikacji mobilnej MyHeritage na webinar, podczas którego Guy opowiedział o nowych funkcjach.

Aplikacja mobilna MyHeritage – Rodzinna oś czasu

Korzystaj z doświadczeń historii rodzinnych za pomocą Rodzinnej Osi Czasu. Z jakiegokolwiek profilu w drzewie rodzinnym, kliknij w ikonę zegara w prawym, górnym rogu. Dzięki temu będziesz mógł przejrzeć oś rodzinną danej osoby, i obejrzeć historię rodziny. To doskonały sposób na przejrzenie najważniejszych kwestii dotyczących historii rodziny danej osoby.

Selekcjonowanie informacji z Smart Matches

Dokładnie tak, jak na stronie MyHeritage, po przejrzeniu i zaakceptowaniu połączenia Smart Matches, teraz możesz wyselekcjonować informacje z połączenia, które chcesz dodać do swojego drzewa, aniżeli kopiować wszystko. Ta funkcja była bardzo pożądana przez naszych użytkowników, jako iż wielu doświadczonych genealogów preferuje wyodrębnianie informacji z połączenia, ręcznie. Im więcej wydarzeń, i faktów wraz z datami dodajesz do swojego drzewa rodzinnego, tym bardziej bogate będzie Twoje drzewo.

Aplikacja mobilna MyHeritage – Badania

Całkowicie przepracowaliśmy nasze strony badań w naszej aplikacji mobilnej, tak aby pomóc Ci odkrywać dziedzictwo Twoich przodków pośród miliardów rekordów historycznych.

Domyślnie, Twoje wyszukiwania będą przeprowadzane pośród wszystkich rekordów umieszczonych w SuperSearch. Wybierz “włącz umożliwienie zaawansowanych wyszukiwań”, tak aby dalej zdefiniować swoje wyszukiwania.

Możesz wybrać przycisk “Za kolekcją” tak aby przeglądać nasze kolekcje lub wyszukać specyficznego rekord w kolekcji. Wybranie danej kolekcji pozwoli Ci na przeszukiwanie specyficznej kolekcji.

Aplikacja mobilna MyHeritage – Przejrzyj inne drzewa

Kiedy przeglądamy połączenie, dodaliśmy możliwość przeglądania drzewa rodzinnego, z którym jesteś połączony, tak więc otrzymasz szybkie porównanie tych dwóch drzewa, i przejrzeć nową informację. Możesz przejść do tej funkcji poprzez Smart Matches™ lub DNA Matches.
Udostępnienie fotografii

Do teraz, mogłeś dodawać zdjęcia rodzinne do swojego drzewa rodzinnego poprzez aplikacje MyHeritage. Wprowadziliśmy możliwość ładowania zdjęć do MyHeritage z najpopularniejszych aplikacji do dzielenia się zdjęciami i edytowania ich. Kiedy stukasz w zdjęcie, skorzystaj z przycisku udostępnienia, aby wybrać aplikację MyHeritage. Pojawi się widżet MyHeritage i zostaniesz zapytany o dodanie opcjonalnego tytułu do zdjęcia lub zdjęć. Wówczas będziesz mógł dodać te zdjęcia do danej osoby w drzewie lub do specyficznego albumu fotograficznego. Z aplikacją MyHeritage, nigdy nie przegapisz okazji na ekscytujące odkrycie. Pobierz aplikację już dziś i rozpocznij korzystanie od zaraz. Planujemy dodanie dużo więcej nowości w najbliższym czasie!

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

  • Józef

    17 lipca, 2019

    Bardzo pomocna .