Oferta ograniczona czasowo: Ulepszaj swoje zdjęcia rodzinne BEZPŁATNIE!

Oferta ograniczona czasowo: Ulepszaj swoje zdjęcia rodzinne BEZPŁATNIE!

Jako destynacja #1 do pracy z historycznymi zdjęciami, MyHeritage stale unowocześnia narzędzia, które oferuje do poprawy Twoich zdjęć. Z okazji dodania nowego modelu odświeżania kolorów zdjęć do naszej funkcji Odświeżania kolorów na wyblaklych, czy zżółkniętych zdjęciach – (wpis o tym nowym ulepszaniu pojawi się na naszym blogu jeszcze w tym tygidniu), mamy dla Was niespodziankę, a mianowicie na czas określony oferujemy bezpłatny dostęp do naszych funkcji: MyHeritage Retusz zdjęć, MyHeritage In Color™, najlepsza na świecie technologia do koloryzacji i przywracania kolorów na historycznych zdjęciach, oraz MyHeritage Ulepszanie zdjęć.

Ulepszaj swoje zdjęcia

Funkcje zdjęć w MyHeritage dają Ci możliwość wspominania i tworzenia głębszego połączenia z historią Twojej rodziny:

  • Funkcja Retusz zdjęć usuwa rysy i zagniecenia na zdjęciach
  • MyHeritage In Color™: koloruje czarno-białe zdjęcia i przywraca kolory na wyblakłych kolorowych zdjęciach
  • MyHeritage Ulepszanie zdjęć: nadaje ostrość rozmytym twarzom

Normalnie na MyHeritage, można poprawić ograniczoną liczbę zdjęć za darmo, z nieograniczonym dostępem przyznawanym tylko dla płacących abonentów. Podczas tej ograniczonej czasowo oferty, będziesz mógł naprawić, kolorować i ulepszyć tyle zdjęć, ile chcesz, nawet bez płatnego planu.

Jak korzystać z funkcji Retusz zdjęć, MyHeritage In Color™, oraz MyHeritage Ulepszanie zdjęć

Aby rozpocząć, odwiedź stronę docelową MyHeritage In Color™ lub MyHeritage Ulepszanie zdjęć i załaduj swoje zdjęcie. Kolorowanie i ulepszanie trwa zaledwie kilka chwil po załadowaniu zdjęcia. Po pokolorowaniu zdjęcia za pomocą MyHeritage In Color™, otrzymasz opcję poprawienia go za pomocą funkcji Ulepszania zdjęć i odwrotnie.

Alternatywnie, możesz zalogować się do swojego konta MyHeritage i albo załadować nowe zdjęcia lub poprawić istniejące zdjęcia w sekcji Zdjęcia. Wystarczy kliknąć na zdjęcie, które chcesz poprawić i kliknąć w przyciski, które pojawiają się w prawym górnym rogu. Funkcja Retusz zdjęć jest obecnie dostępna tylko ze strony zdjęć.

Nie przegap tej szansy, aby tchnąć nowe życie w Twoje stare zdjęcia rodzinne! Oferta ta kończy się 5 lutego 2022 roku, więc zacznij ulepszać swoje zdjęcia już teraz!

Popraw swoje zdjęcia