Fantastyczny odbiór naszej nowej funkcji Grupy Genetyczne DNA

Fantastyczny odbiór naszej nowej funkcji Grupy Genetyczne DNA

Trzy tygodnie temu ogłosiliśmy wdrożenie Grup Genetycznych DNA. To długo oczekiwane rozszerzenie szacunków etnicznych DNA MyHeritage, identyfikuje pochodzenie przodków z niewiarygodnie wysoką rozdzielczością 2.114 regionów geograficznych. Była to jedna z naważniejszych funkcji wydanych w 2020 roku i produkt trzech lat pracy naszych zespołów.

Od czasu wydania funkcji Grup Genetycznych otrzymaliśmy wiele pozytywnych reakcji i wiadomości w Social Media od internautów z całego świata.

Oto niektóre z reakcji i wypowiedzi w Social Media z całego świata:

Blogi

DNAeXplained
MyHeritage absolutnie spisało się na medal…, identyfikując małą prowincję w Holandii, Fryzji… Jak to w ogóle jest możliwe???
Your DNA Guide
Chyba zgodzicie się, że całe to czekanie się opłaciło…
Grupy genetyczne zadziałały dla mnie fantastycznie… MyHeritage znalazł mój związek z biologiczną rodziną mojej mamy… Mieszkali w Odessie, na Ukrainie, nad samym Morzem Czarnym. Moi drodzy, to niesamowite, zobaczyć tak specyficzne miejsce w wynikach DNA. Nie widziałem tego w żadnej innej firmie.
Genealogy’s Star
To niesamowity krok w odkryciach DNA, i pomoga w odkryciu nowych, świeżych informacji dotyczących pochodzenia etnicznego.
Eastman’s Online Genealogy Newsletter
Grupy genetyczne MyHeritage mogą wyświetlać historię genetyczną Twojej rodziny na wizualnych obrazach, które są znacznie bardziej szczegółowe niż cokolwiek innego, co do tej pory zobaczyłem.
Data Mining DNA
Moja ocena jest taka, że MyHeritage znacznie zwiększył wgląd oferowany ludziom z europejskim dziedzictwem. Jestem pod wrażeniem tego, jak moja główna grupa genetyczna przypisuje moje irlandzkie pochodzenie do małego obszaru w małym kraju. Grupa ta jest zgodna z moim znanym drzewem genealogicznym. Moje dwie inne grupy są intrygujące i stanowią punkt wyjścia do dalszych badań.
Więcej reakcji pojawiło się na: The Genealogy Guys Blog, FamilyTree.co.uk, GeneaMusings, Canada’s Anglo-Celtic Connections, oraz na innych blogach.

Twitter

Facebook

Komentarze na blogu MyHeritage

Wpis na blogu, wspominając o Grupach genetycznych MyHeritage otrzymało wiele komentarzy:

Podsumowanie

Cieszymy się, że nasi użytkownicy doceniają funkcję Grup Genetycznych i z niecierpliwością czekamy na zwiększenie odsetka osób z najwyższego szczebla szacunków dotyczących pochodzenia etnicznego.

Jeśli wykonałeś test DNA MyHeritage lub wgrałeś dane DNA z innego serwisu, zapraszamy do sprawdzenia swoich Grup Genetycznych i odkrycia nowych spostrzeżeń na temat historii Twojej rodziny.