NOWOŚĆ: Pobierz i udostępnij wideo ze swoim Szacunkowym Pochodzeniem Etnicznym od MyHeritage

NOWOŚĆ: Pobierz i udostępnij wideo ze swoim Szacunkowym Pochodzeniem Etnicznym od MyHeritage

Kiedy wyniki DNA MyHeritage są gotowe, Przybliżone Pochodzenie Etniczne zostaje wyświetlone jako interaktywna prezentacja z obracającą się kulą ziemską i muzyką w tle, reprezentującą pochodzenie etniczne danego użytkownika. Ostatnio niektórzy użytkownicy MyHeritage DNA zaczęli przetwarzać tę interaktywną prezentację ukazującą ich pochodzenie etniczne na format wideo i udostępniać ją na portalach społecznościowych. Takie filmiki zyskały ogromną popularność, a dziesiątki z nich szturmem podbiły TikTok, Instagram i inne platformy.

Ułatwiliśmy teraz każdemu użytkownikowi MyHeritage DNA udostępnianie wyników dotyczących pochodzenia etnicznego w formie ciekawego filmiku, bez konieczności tworzenia i edytowania plików wideo zgranych z ekranu. Jeśli wykonałeś/-aś test DNA MyHeritage lub przesłałeś/-aś swoje wyniki DNA z innego serwisu do MyHeritage, możesz teraz pobrać w formacie wideo swoje wyniki dotyczące pochodzenia etnicznego z obrazującą je interaktywną „wirującą kulą ziemską” i udostępnić prezentację na wybranej platformie społecznościowej. Kto wie, może Twój film stanie się kolejnym hitem Internetu!

Poniżej znajdziesz kilka przykładów prezentacji wideo stworzonych przez użytkowników, które zyskały ogromną popularność:

N_.anies_e Po opublikowaniu wyników dotyczących pochodzenia etnicznego, wideo zostało wyświetlone aż 8,2 mln razy!

https://www.tiktok.com/@n_.anies_e/video/7174204238950698283?_r=1&_t=8Z9eECc3aTa

Hyn_x To było dla niej zaskoczenie, gdy po udostępnieniu rezultatów, filmik uzyskał aż 6,2 mln wyświetleń:

@hyn_x

didn’t expect the last one tho #myharitage #dnatest #ethnicity #asian

♬ Come & Get It – Selena Gomez

Jorgefleitao Wideo z wynikami obejrzano do tej pory 5,1 mln razy:

@jorgefleitao

She now owes me a trip to the theatre 😄 #fyp #myheritagedna #portuguese #ethnicity #DNA @myheritage

♬ Glue – Bicep

Ci użytkownicy MyHeritage utworzyli te przykładowe filmiki zgrywając treść prezentacji MyHeritage z ekranu, a teraz my ułatwiliśmy jeszcze bardziej tworzenie filmów przeznaczonych do dalszej publikacji. Pobranie wideo zajmuje tylko minutę lub dwie i możesz je potem udostępnić w dowolny sposób, kontynuując edycję lub pozostawiając film w oryginalnej wersji.

Pobieranie wyników dotyczących grupy etnicznej w formacie wideo

Na komputer

Uzyskaj dostęp do danych o Przybliżonym Pochodzeniu Etnicznym, wybierając „Przybliżone Pochodzenie Etniczne” z menu DNA, dostępnego z poziomu głównego paska nawigacji.

Accessing the Ethnicity Estimate

Dostęp do funkcji Przybliżonego Pochodzenia Etnicznego (kliknij, aby powiększyć)

Ikona pobierania jest teraz wyświetlana w prawym górnym rogu mapy grup etnicznych. Kliknij ikonę, aby utworzyć i pobrać wideo.

Download icon for ethnicity estimate

Nowa ikona pobierania wyników dotyczących pochodzenia etnicznego (kliknij, aby powiększyć)

Podczas pobierania filmu pojawi się nowe okno z powiadomieniem. Nie zamykaj tej strony do czasu ukończenia pobierania.

Wyskakujące okienko wyświetlane podczas pobierania wideo

Wyskakujące okienko wyświetlane podczas pobierania wideo

Podczas przeglądania interaktywnych wyników dotyczących grupy etnicznej na stronie MyHeritage lub w przeglądarce mobilnej („wirująca kula ziemska”), możesz teraz pobrać wideo z ekranu końcowego prezentacji.

Download button for Ethnicity Estimate

Przycisk pobierania dostępny jest na ostatnim ekranie prezentacji wyników dotyczących grupy etnicznej wyświetlanych z „wirującą kulą ziemską” (kliknij, aby powiększyć)

Po zakończeniu pobierania pliku wideo możesz udostępnić go za pośrednictwem wybranego portalu społecznościowego. Poniżej przykład pobranego filmiku dotyczącego pochodzenia etnicznego:

Przez przeglądarkę urządzenia mobilnego

Aby pobrać wideo obrazujące pochodzenie etniczne za pomocą urządzenia mobilnego, w przeglądarce odwiedź witrynę MyHeritage.com i zaloguj się. Wybierz ikonę menu w lewym górnym rogu strony, a następnie funkcję Przybliżonego Pochodzenia Etnicznego w sekcji DNA:

Opening Ethnicity Estimate on mobile

Dostęp do funkcji Przybliżonego Pochodzenia Etnicznego w telefonie komórkowym (kliknij, aby powiększyć)

Dotknij przycisk „Odtwórz” z fioletowym oznaczeniem „nowy” w prawym górnym rogu mapy.

Przycisk „Odtwórz” do wyświetlenia wyników dotyczących pochodzenia etnicznego (kliknij, aby powiększyć)

Przycisk „Odtwórz” do wyświetlenia wyników dotyczących pochodzenia etnicznego (kliknij, aby powiększyć)

Następnie wybierz z menu „Pobierz wideo obrazujące pochodzenie etniczne”.

Download ethnicity estimate mobile web

Pobieranie wideo obrazującego pochodzenie etniczne z poziomu urządzenia mobilnego (kliknij, aby powiększyć)

Nie zamykaj danej strony do czasu ukończenia pobierania. Gdy wideo będzie już gotowe, możesz udostępnić je w dowolny sposób.

W niedalekiej przyszłości planujemy też dodać możliwość pobrania materiału wideo dotyczącego pochodzenia etnicznego z poziomu aplikacji mobilnej MyHeritage.

Udostępnij filmik przedstawiający swoje Przybliżone Pochodzenia Etniczne już dziś!

Wielu użytkowników było tak podekscytowanych otrzymaniem wyników DNA MyHeritage, że nie mogli się doczekać, aby podzielić się tą informacją z innymi. Nawet ci, którzy mają skromną grupę obserwujących w mediach społecznościowych, przyciągnęli większą uwagę i zwiększyli liczbę osób śledzących ich kanały. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem mediów społecznościowych i często publikujesz posty, czy po prostu szukasz fajnego sposobu na podzielenie się wynikami z przyjaciółmi i rodziną, nasza nowa funkcja umożliwi zrealizowanie tego w kilku prostych krokach. Zapraszamy do podzielenia się z innymi swoimi wynikami dotyczącymi grupy etnicznej już dziś!