Przedświąteczna promocja testów DNA MyHeritage zaczyna się już DZIŚ! Najniższa cena!

Przedświąteczna promocja testów DNA MyHeritage zaczyna się już DZIŚ! Najniższa cena!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jest to więc idealny czas, aby zacząć rozglądać się za przedświątecznymi promocjami i być może zakupić na prezent nasz zestaw DNA MyHeritage. Może on stać się unikalnym i znaczącym prezentem. Dzięki naszej Wczesnej Świątecznej Promocji DNA, możesz zaopatrzyć się w niego za super niską cenę! Otrzymasz również darmową wysyłkę przy zamówieniu 2 lub więcej zestawów. 

Zamów zestaw DNA MyHeritage

Niezliczona już liczba osób dokonała niesamowitych odkryć rodzinnych z testem DNA MyHeritage. Przykładem jest, Suzy Fraser, użytkowniczka MyHeritage z Australii, która spędziła dekady szukając swojej biologicznej rodziny i odkryła czwórkę przyrodniego rodzeństwa dzięki swojemu testowi DNA! Długo oczekiwane ponowne spotkanie Suzy i trójki jej rodzeństwa, które było wielokrotnie opóźniane z powodu pandemii, w końcu miało miejsce w zeszłym tygodniu w Tajlandii. Niestety, jedna z sióstr Suzy, również o imieniu Susie, zmarła w młodym wieku. Chociaż nigdy nie miały okazji się spotkać, podobieństwo między nimi jest niesamowite. Obejrzyjcie tutaj emocjonalne spotkanie, które wyemitowano w 7 News Australia.

Być może w tym roku zapragniesz podarować komuś lub sprawić sobie nieco bardziej sentymentalny prezent? Test DNA MyHeritage ujawnia pochodzenie z 2 114 regionów geograficznych – więcej niż jakikolwiek inny test – i pomoże Ci odnaleźć informacje o wielu przodkach i krewnych. Spraw radość swoim przyjaciołom i rodzinie w te święta i zamów test DNA od MyHeritage już dziś.