To DZIŚ: Zamów zestaw DNA dziś, tak aby dotarł jeszcze przed Świętami!

To DZIŚ: Zamów zestaw DNA dziś, tak aby dotarł jeszcze przed Świętami!

Wraz ze zbliżającym się okresem świątecznym i rozpoczęciem odliczania do Świąt Bożego Narodzenia, MyHeritage informuje o ostatnim dniu naszej Świątecznej Promocji DNA. Dziś jest ostatnia okazja, aby zamówić zestaw DNA, tak aby paczka dotarła jeszcze przed Świętami! To idealny moment, aby zamówić test DNA na podarunek pod choinkę.

Zamów test DNA już DZIŚ

Zestawy DNA umożliwiają wyjątkową podróż w głąb dziedzictwa, odkrywając tajemnice przeszłości i łącząc rodziny i ludzi na całym świecie w sposób, który do tej pory nie był możliwy na taką skalę. Wyobraź sobie radość i ekscytację z odkrywania korzeni przodków i pogłębienia zrozumienia historii swojej rodziny, a wszystko to dzięki prostemu, łatwemu w użyciu zestawowi.

Taki podarunek zdecydowania spodoba się osobom, które cenią sobie przemyślane prezenty, a szczególnie takie, które mogą przynosić korzyści dla przyszłych pokoleń. Zestawy DNA MyHeritage to nie tylko prezenty; to doświadczenia. Stanowią one okazję dla Twoich bliskich do zbadania swojej genealogii, odkrycia pochodzenia etnicznego, a być może nawet nawiązania kontaktu z dalszymi krewnymi. To coś więcej niż tylko prezent; to przygoda z własnym rodowodem i podróż do samopoznania.

Składanie zamówień na testy jest łatwe i przyjemne. Odwiedź myheritage.pl/dna, wybierz preferowaną liczbę zestawów i złóż zamówienie. Pamiętaj jednak, że dziś jest ostatni dzień na złożenie zamówienia, tak aby test dotarł na czas. Nie przegap tej ostatniej szansy na stworzenie niezapomnianego świątecznego doświadczenia dla swojej rodziny i przyjaciół.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i spokojnych przygotowań! 🎄🧬🎁