Webinarium: Wprowadzenie do MyHeritage

Webinarium: Wprowadzenie do MyHeritage

Kilka dni temu po raz pierwszy MyHeritage zorganizowało seminarium internetowe w języku polskim pt. „Wprowadzenie do MyHeritage”.

Czym jest webinarium? Dla tych co nie wiedzą, webinarium z ang. web (sieć) + seminar (seminarium) jest rodzaj internetowego seminarium prowadzonego i realizowanego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi. W założeniu ma przypominać tradycyjne spotkanie i umożliwić kontakt mimo dużych odległości.

Bardzo dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w pierwszym webinarium MyHeritage w języku polskim, za wszystkie pytania, uwagi, podziękowania i zapraszamy Was do kolejnych webinarium w przyszłości. Dzięki naszemu webinarium mogliście dowiedzieć się począwszy od historii powstania serwisu, model biznesowy oraz po jego najważniejsze funkcje oraz kluczowe technologie do badań historii rodziny takie jak Smart Matches, Record Matches, Record Detective oraz Super Search.

Jeśli nie mogliście wziąć udział w webinarium, a chcieliście je obejrzeć zapraszamy Was do obejrzenia go w poniższym filmiku.We październiku odbędzie się następne webinarium pt. „Wprowadzenie do Smart Matches”. A kolejno na przełomie listopada – grudnia – odbędzie się 3 webinarium gdzie będziemy Wam przedstawiać efektywne metody badań genealogicznych, a gościem specjalnym będzie Pani Małgorzata Nowaczyk, autorka popularnej książki genealogicznej „Poszukiwanie przodków. Genealogia dla każdego”.

Zapraszamy!

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

 • Piotrek

  27 lipca, 2013

  nie miałem możliwosci oglądania na żywo, przynajmniej teraz obejrzę, dziękuję 😀

 • Piotrek

  27 lipca, 2013

  W 12:00 minucie pokazuje się slajd dodawania nowej osoby. U mnie jest ona o wiele mniej rozbudowana ta funkcja, dlaczego?

 • Justyna

  29 lipca, 2013

  Piotrze, jak sprawdzam masz drzewo w wersji Flash, jeśli chcesz mogę Ci zmienić na drzewo w wersji HTML 5 – wówczas będziesz mieć tak jak w prezentacji w 12:00 minucie, ale już nie będziesz mieć wówczas wersji obecnej Flashowej – daj znać jaką wersję drzewa chciałbyś mieć, ok?

  Serdecznie pozdrawiam,
  Justyna

 • Piotrek

  31 lipca, 2013

  hej, dzięki za info napisałem ci @ w tej sprawie 😀