Eurowizja 2019: Jedna, wielka rodzina

Eurowizja 2019: Jedna, wielka rodzina

Cieszymy się, że możemy oficjalnie promować Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 poprzez wpisy na naszym blogu! Współpracujemy z ekskluzywną grupą gwiazd Eurowizji – kiedyś i dziś – tak aby pozwolić im spojrzeć wstecz i odbyć genealogiczną podróż.

We wrześniu podzieliliśmy się z Wami ekscytującymi wieściami o pozostaniu Partnerem Konkursu Piosenki Eurowizji 2019, który odbędzie się w Tel Awiwie w dniach 12-18 maja 2019 roku. Eurowizja to największe na świecie wydarzenie muzyczne na żywo, oglądane przez średnio 200 milionów ludzi z całego świata.

Legendy Eurowizji

W nadchodzących miesiącach przedstawimy Wam fascynujące treści dotyczące niektórych z największych gwiazd Eurowizji.

Oto kilka ekscytujących nazwisk, z którymi będziemy pracować:

-Netta Barzilai, laureatka Eurowizji 2018 za piosenkę „TOY”.
-Dami Im, zwycięzca głosowania jury Eurowizji 2016, który zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Jest znana z osiągnięcia najwyższego wyniku Eurowizji w Australii.
-Eimear Quinn, laureatka Eurowizji 1996 za piosenkę „The Voice”.
-Lenny Kuhr, która w 1969 roku reprezentowała Holandię na Eurowizji za piosenkę „De Troubadour”. W tym roku była jedną z laureatek!
-Izhar Cohen, laureat Eurowizji 1978 z grupą Alphabeta wykonującą „A-Ba-Ni-Bi”.
-Poli Genova dwukrotnie reprezentowała Bułgarię w Eurowizji, była mentorem w The Voice of Bułgaria i X Factor Bułgaria oraz gospodarzem Junior Eurovision Song Contest 2015.

Po reprezentowaniu swoich krajów w Eurowizji, rozpoczęli zupełnie nową podróż, aby pokazać, w jaki sposób ich etniczność łączy się z ich narodową tożsamością. W ciągu najbliższych kilku miesięcy gwiazdy te przejdą testy DNA MyHeritage i zbudują swoje drzewa genealogiczne. Bądź na bieżąco, jak Netta, Dami, Eimear, Lenny, Izhar i Poli odkrywają swoje etniczne pochodzenie i odkrywają niesamowite historie swoich rodzin.

Rodziny Eurowizji

W ciągu najbliższych kilku miesięcy będziemy “budować” Drzewo Rodziny Eurowizji i podkreślać fascynujące związki między legendami Eurowizji, obecnymi uczestnikami i oddanymi fanami Eurowizji. W miarę poznawania tych powiązań, będziemy mogli lepiej zrozumieć, w jaki sposób wszyscy jesteśmy częścią „Jednej rodziny”.

Odkryliśmy już niezwykłe związki pomiędzy niektórymi z najbardziej znanych uczestników Eurowizji z lat ubiegłych. Z kilkoma podstawowymi informacjami rodzinnymi i z pomocą MyHeritage SuperSearch™, odkryliśmy, że wiele z nich jest ze sobą powiązanych!

Konkursy!

Weź udział w naszych nadchodzących, ekscytujących konkursach, aby otrzymać szansę na zdobycie fantastycznych nagród. Jedna szczęśliwa rodzina wygra darmowe bilety na Eurowizję 2019! Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej szczegółów!

Czy jesteś największym fanem Eurowizji w swojej rodzinie? Nasze gry trivia “przeskanują” Twoją wiedzę, aby sprawdzić, czy jesteś najlepszym fanem Eurowizji.

Z mało znanych faktów na temat swoich ulubionych gwiazd Eurowizji i zwycięzców, każdy superfan jest zobowiązany do nauki czegoś nowego.

Jak być na bieżąco
Aby nadążyć za wszystkimi ekscytującymi treściami „One Big Family” Eurovision 2019, dodaliśmy tutaj na naszym blogu nową kategorię Eurowizji 2019. Wkrótce podzielimy się z Tobą wpisami o tym, którzy uczestnicy są spokrewnieni z rodzinami królewskimi.

Czy masz jakiś ulubiony występ na Eurowizji? Chcesz dowiedzieć się więcej o historii rodzinnej danej piosenkarki/ piosenkarza? Daj nam znać w komentarzach poniżej!