Darmowe rekordy zgonów na MyHeritage z okazji Dnia Wszystkich Świętych

Darmowe rekordy zgonów na MyHeritage z okazji Dnia Wszystkich Świętych

Dzień Wszystkich Świętych już za kilka dni! Z tej okazji MyHeritage oferuje bezpłatny dostęp do wszystkich rekordów zgonów dodanych do MyHeritage przed 2021 października przez prawie tydzień: od 27 października do 2 listopada!

Przeszukaj bezpłatne rekordy zgonów

Rekordy w tej kategorii zawierają rekordy zgonów, pochówku i cmentarza, jak również nekrologi. Te rekordy są kluczowym źródłem informacji dla badaczy rodziny. Akty zgonu są zazwyczaj wydawane w ciągu kilku dni od śmierci i mogą zawierać wiele szczegółów na temat życia danej osoby, takich jak wiek w chwili śmierci, miejsce urodzenia, imiona rodziców i pochodzenie, a także przyczynę śmierci. Imię i nazwisko osoby, która dostarczyła tych informacji może być również wymienione, co może okazać się pomocną wkazówką w znalezieniu nowych krewnych.

Akta zgonu doskonale uzupełniają rekordy pochówku i z cmentarzy, oferując dodatkowe informacje, podczas gdy nekrologi mogą dostarczyć bogatych szczegółów na temat życia danej osoby: jej zainteresowań, zawodu, pasji i powiązań w społeczności.

Od ostatniego Dnia Wszystkich Świętych do początku października, dodaliśmy ponad 37 milionów rekordów do i tak już ogromnej kolekcji aktów zgonu, rekordów pochówku, rekordów cmentarnych i nekrologów – zwiększając łączną liczbę rekordów do 586 664 785. W tym czasie, zostało dodanych lub zaktualizowanych 11 kolekcji, w tym kolekcje z Brazylii, Nowej Zelandii, Stanów Zjednoczonych, Polski, Francji i więcej. Nawet jeśli miałeś już okazję przeglądać kolekcję rekordów zgonów (śmierci) na MyHeritage w przeszłości, warto jest rzucić okiem, aby zobaczyć, czy jest coś nowego, co dotyczy historii Twojej rodziny.

Nie przegap tej szansy! Przeszukaj teraz darmowe rekordy zgonów na MyHeritage.