Dziękujemy naszym wolontariuszom: MyHeritage obsługuje 40 języków

Dziękujemy naszym wolontariuszom: MyHeritage obsługuje 40 języków

MyHeritage jest dumne będąc siecią rodzinną dostępną na całym świecie w 40 językach.

Od pierwszego dnia istnienia, zobowiązaliśmy się zapewniać narzędzia i funkcje w ojczystych językach naszych użytkowników. Ten wysiłek był i jest możliwy dzięki naszym wielu wolontariuszom.

Ta oddana grupa użytkowników jest zawsze gotowa poświęcić swój czas, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Jednak niektóre z naszych tłumaczeń językowych są nadal niekompletne. Nowi wolontariusze są zawsze potrzebni i mile widziani.

Zachęcamy innych do wolontariatu i do pomocy przy tym ważnym zadaniu. Jeśli chciałbyś zostać wolontariuszem MyHeritage, wyślij nam email na translate@myheritage.com.

Tymczasem, ogromne podziękowania dla każdego z naszych ciężko pracujących ochotników, za wszelką pomoc przy tłumaczeniach stron internetowych, oprogramowania, aplikacji mobilnych i częstych pytań (FAQ):

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

 • Piotr

  18 października, 2014

  Witam. Potrzebuję pomocy w języku polskim. Nie wiem jak to zrobiłem ale ”przeniosłem się” w inne miejsce drzewa. Pokazało się moje imię i nazwisko bez zdjęcia z pytaniem czy to ja. Myślałem, że to jakiś błąd ze zdjęciem więc uzupełniłem drugie imię oraz pozostałe dane. Kiedy potwierdziłem okazało się, wpadłem na miejsce 4 kuzyna. Wprawdzie mogę wchodzić do drzewa ale od d…. strony.
  Może ktoś mi pomoże.

 • Ania

  29 marca, 2015

  Witam. Potrzebuję pomocy w języku polskim. Nie wiem, co się dzieje z moimi witrynami. Nie funkcjonują w języku polskim. Po włączeniu opcji drzewo i poruszeniu kursorem znikają informacje o członkach i witryna chce zostać przetłumaczona na język oryginalny, czyli język angielski.
  Może da się to zmienić? Wcześniej funkcjonowało wszystko prawidłowo.

 • szukam rodziny z Indii

  5 maja, 2016

  Witam , szukam rodziny mojej mamy jej siostra wyszła za mąż za hindusa i została w Indiach , czy jest możliwość odszukania Jej ?