KONKURS z okazji Dnia Babci – Spuścizna naszych Babć i Prababć! Kim były? Z czym się mierzyły?

KONKURS z okazji Dnia Babci – Spuścizna naszych Babć i Prababć! Kim były? Z czym się mierzyły?

W najbliższą niedzielę obchodzimy Dzień Babci. Z tej okazji postanowiliśmy zorganizować konkurs.

Co roku, Dzień Babci w Polsce obchodzimy 21 stycznia. Niektórzy z nas w ten dzień wspominają swoje Babcie. 

Co poniektórzy mają okazją na wypicie z nimi kawy, herbaty i wspólne rozmowy pokoleniowe. Niezależnie od tego, do której grupy należysz, zapewne w swojej biblioteczce posiadasz zdjęcia Babci. Te sprzed lat, z dzieciństwa, czy te za dorosłego życia. Być może posiadasz wspólne zdjęcie z Babcią?

Na czym polega nasz konkurs z okazji Dnia Babci?

  • Prześlij nam swoje zdjęcie z Babcią, Prababcią czy to choćby z dzisiaj, czy zdjęcie z przeszłości, lub zdjęcie samej Babci, Prababci (jeśli nie posiadasz wspólnego zdjęcia z Babcią)
  • Opisz, dlaczego wybrałeś to zdjęcie, i czy wiąże się z nim jakaś historia, być może znasz datę powstania zdjęcia…
  • Do zdjęcia dołącz naprawdę krótką historię dotyczącą Twojej Babci, Prababci, kim była Twoja Babcia, z czym się mierzyła jako kobieta, matka? 
  • Możesz przesłać nam zdjęcie w oryginale, zeskanowane, lub/i zdjęcie poprawione z jedną z naszych funkcji: MyHeritage In Color™, MyHeritage Ulepszanie zdjęć, czy Retusz zdjęć! Jesteśmy miłośnikami zarówno tych oryginalnych zdjęć z duszą, jak i tych “poprawionych”, które stają się doskonałą pamiątką dla przyszłych pokoleń
  • Zeskanowane zdjęcie wraz z krótką historią prześlij nam na mail: poland@myheritage.com z tytułem maila: Konkurs z okazji Dnia Babci 2024 lub udostępnij je na jednym z kanałów mediów społecznościowych, czy to Facebook, czy Twitter. Do wpisu koniecznie dołącz hashtag: #DzieńBabcizMyHeritage2024
  • Zdjęcia i historie można przesyłać do 28 stycznia włącznie!

Nagroda na Konkurs:

Szczęśliwy zwycięzca otrzyma roczną subskrypcję kompletną MyHeritage. Plan Kompletny daje pełny dostęp do wszystkich funkcji MyHeritage, w tym Smart Matches™, Record Matches, miliardów rekordów historycznych MyHeritage i nieograniczone korzystanie z pełnego pakietu narzędzi fotograficznych MyHeritage.

Zapraszamy do przesyłania rzetelnie zeskanowanego zdjęcia, wraz z krótką historią Twojej Babci, Prababci lub oddającą kontekst zdjęcia. Zwycięzca zostanie ogłoszony na blogu w komentarzu pod tym wpisem na blogu, lub w osobnym wpisie, najpóźniej do dnia 11 lutego.

Notka:

  • Zauważ, iż biorąc udział w tym konkursie, zezwalasz na wykorzystanie zdjęcia i opisu na tym blogu w możliwym osobnym wpisie (taki osobny wpis konkursowy nie zawsze powstaje), w którym przedstawimy historie i zdjęcia uczestników, oraz zwycięzcę! 
  • *(Fot główna przy tym wpisie. Babcia z Wnuczką, Wikipedia)