Nowość: Istotna aktualizacja aplikacji mobilnej MyHeritage

Nowość: Istotna aktualizacja aplikacji mobilnej MyHeritage

Aplikacja mobilna MyHeritage pozwala na dzielenie się chwilami z rodziną, odkrywanie historii rodziny, edytowanie drzewa rodzinnego i utrzymywanie kontaktu z najbliższymi i nie tylko, na całym świecie i o każdej porze dnia i nocy. Właśnie wprowadziliśmy istotną aktualizację do naszej aplikacji mobilnej, wprowadzającej do wersji mobilnej powiadomienia o zaistniałym odkryciu, w czasie rzeczywistym, jak również Wyświetlenia w liście, dla łatwiejszego przeglądania drzew rodzinnych.

Ściągnij naszą aplikację mobilną za darmo tutaj.

Tutaj o nowościach:

Odkrycia w czasie rzeczywistym:

Do naszej aplikacji mobilnej dodaliśmy powiadomienia o Smart Matches, w czasie rzeczywistym. Za każdym razem, kiedy wprowadzasz informację o do swojego drzewa, my automatycznie szukamy połączeń w naszych ponad 34 milionach drzew genealogicznych na MyHeirtage. Następnie otrzymasz powiadomienie o tym.

whatsapp-image-2016-10-09-at-1-48-51-pm

Lista witryn rodowych

Teraz możesz przeglądać swoje drzewo rodzinne zarówno w aplikacji mobilnej, jak i na ekranie swojego komputera. Dzięki tej funkcji, za pomoca której możesz wyszukiwać osób w swoim drzewie, w szybki i łatwy sposób wyszukasz danej osoby ze swojego drzewa.

mob-1

W celu wyświetlenia podlądu w liście, kliknij na „Drzewo“ na stronie głównej aplikacji mobilnej.

m-2

Następnie kliknij na ikonę wyświetlenia listy, w prawym górnym rogu swojego telefonu.

m3

W celu wyszukania osoby wpisz pierwsze litery imienia; natychmiast otrzymas od nas sugestie. Następnie możesz wybrać daną osobę.

m-5

Kliknij na daną osobę w liście, aby przejść do jej/jego głównego profilu.

m-7-copy

m-6

Ikona odkryć, która znajduje się po prawej stronie profilu osoby wskazuje na oczekujące połączenia dla danej osoby. Kliknij na nie, aby zobaczyć połączenia dla danej osoby.

m-7

Istnieje wiele mozliwości przeglądania profilu danej osoby przez aplikację mobilną – na IOS, przesuwając w lewo profil danej osoby, na Android – naciskając na profil danej osoby. Jakie to możliwości? Szukanie rekordów dla danej osoby, dodawanie zdjęcia dla danej osoby lub też obejrzenie danej osoby w drzewie rodzinnym – z perspektywy drzewa.

m-8

m-10

W celu zmienienia opcji sortowania listy, kliknij w ikonę lejka, w prawym, górnym rogu telefonu.

m-9

Powróć do widoku drzewa rodzinnego w każdej chwili poprzez kliknięcie ikony drzewa, w prawym górnym rogu telefonu.

m-11

Jeśli nie posiadasz jeszcze naszej aplikacji mobilnej, zapraszamy Cię do ściągnięcia jej w Apple Store lub w Google Play.

Życzymy wspaniałych odkryć!

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

  • Henryk

    23 listopada, 2016

    Czy planowana jest wersja My Heritage na telefon z systemem Windows Phone

  • marek

    1 grudnia, 2016

    Spróbować warto