Wyniki DNA i Twoje drzewo: Aktualizacja Teorii Family Relativity™

Wyniki DNA i Twoje drzewo: Aktualizacja Teorii Family Relativity™

Komentarze

W tym wpisie chcielibyśmy przybliżyć temat połączeń DNA i ich odniesienia do Twojego drzewa genealogicznego. Jeśli nie uzyskałeś jeszcze od nas żadnych teorii Family Relativity™ do drzewa, zapraszamy do przeczytania poniższej treści. 

Teoria Family Relativity™ wykorzystuje wszystkie dane dostępne na MyHeritage, takie jak drzewa genealogiczne i akta historyczne, aby dostarczyć wiarygodnych teorii na temat tego, jak możesz być powiązany z danym połączeniami z DNA. Co jakiś czas, przeprowadzamy aktualizację i odświeżenie danych; w zeszłym tygodniu dokonaliśmy takiej aktualizacji. 

Od czasu ostatniej aktualizacji, baza danych MyHeritage zwiększyła się, włącznie ze zwiększoną w milionach liczbą drzew genealogicznych, ponad 2 miliardy dodatkowych akt historycznych (dając nam włącznie ponad 12 miliardów akt i rekordów historycznych). Oznacza to, iż osoby które zatrzymały się na jakimś połączeniu DNA, mogą teraz otrzymać dodatkowe informacje oraz wgląd w relacje z przodkami i członkami rodziny. 

Aktualizacja teorii Family Relativity™ w liczbach

Całkowita liczba teorii Family Relativity™ wzrosła z 14,260,864 do 20,330,031 —  tak więc o 42.6%. 

Liczba połączeń DNA, które zawierają teorie wzrosły o 42.5%, a dokładnie z  9,964,321 do 14,201,731.

Czasem zdarza nam się natknąć na teorię różnymi ścieżkami, wskazując na mocną teorię i dostarczając dodatkowych dowodów potwierdzających.

Po poprzedniej aktualizacji było łącznie 115 106 944 ścieżek. Aktualizacja ta zwiększyła liczbę ścieżek o 40,5%, więc do 161 762 761.

Liczba użytkowników, którzy mają teraz przynajmniej jedną teorię Family Relativity™ w MyHeritage dla ich połączeń DNA wzrosła o 33.6%. 

Jak sprawdzić, czy otrzymałeś nowe teorie? 

Jeśli podczas tej aktualizacji znaleźliśmy dla Ciebie nowe teorie, na górze swojej strony z połączeniami DNA, zobaczysz baner Teorii Family Relativity™. Kliknij w “Przeglądaj teorie”, aby zobaczyć wszystkie połączenia, które dla Ciebie do tej pory znaleźliśmy, zarówno te stare, jak i te nowe. 

Baner, wskazujący na nowe teorie – połączenia DNA – będzie wyświetlany przez kilka kolejnych tygodni.

Kiedy połączenie DNA ma nową teorię, informacje o tym zobaczysz na karcie połączenia DNA. Możesz również przefiltrować dane DNA, w celu znalezienia tych połączeń, które posiadają teorię Family Relativity™ – aby tego dokonać kliknij na ikonę filtrowania. W pierwszej kolejności, wybierz “Posiada teorię Family Relativity™”.

Obok teorii, które właśnie zostały dodane, zobaczysz widniejącą informację “NOWE”, która będzie wyświetlała się przez 30 dni. 

Teoria Family Relativity ™ jest funkcją premium i wymaga subskrypcji MyHeritage (Premium, PremiumPlus, lub Kompletnej). Użytkownicy, którzy nie posiadają subskrypcji, w dalszym ciągu mogą zobaczyć informacje o teoriach, które dla nich znaleźliśmy, jednak nie mogą ich w pełni przeglądać. 

Użytkownicy, którzy załadowali swoje dane DNA z innego serwisu, aniżeli od MyHeritage, i nie chcą zakupić subskrypcji, mogą zapłacić jednorazowo 29€ za kit, tak aby odblokować wszystkie zaawansowane funkcje oferowane przez MyHeritage, włącznie z teorią Family Relativity™. Dowiedz się więcej o naszych planach subskrypcji

Konkluzja

Teorie Family Relativity™ z DNA mogą okazać się bardzo pomocne przy rozwijaniu drzewa genealogicznego i rozwikłaniu zagadek, które do tej pory wydawały nam się niemożliwe do rozwiązania.

Tutaj przedstawiamy naszą wiosenną ofertę na test DNA MyHeritage – zapraszamy -> Test DNA MyHeritage

Mamy nadzieję, że ten wpis będzie pomocny; podzielcie się z nami najnowszymi odkryciami w komentarzach poniżej!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Jerzy


  28 maja, 2020

  Ojciec

 • Julian


  29 maja, 2020

  Moje badanie w Ameryce z mapą od Afryki przez Dunaj i halicz do Rosji za Morze kaspijskie i powrót na Litwę , Podlasie i znowu nad Dunaj nad rzekę Sawa przy ujściu do Adriatyku z praprzodkiem w 24 pokoleniu podobny ja do niego na 91, 4 % z wynikiem i R1- a i haplogrupa R-M 198.

 • Julian


  29 maja, 2020

  Moje badanie w Ameryce z mapą od Afryki przez Dunaj i Halicz do Rosji za Morze Kaspijskie i powrót na Litwę , Podlasie i znowu nad Dunaj nad rzekę Sawa przy ujściu do Adriatyku z praprzodkiem w 24 pokoleniu podobny ja do niego na 91, 4 % z wynikiem ; R1- a i haplogrupa R-M 198.