Założyciel i Dyrektor główny MyHeritage podczas największej Konferencji Genealogii RootsTech 2020

Założyciel i Dyrektor główny MyHeritage podczas największej Konferencji Genealogii RootsTech 2020

Komentarze

Kilka dni temu wróciliśmy z Rootstech, największej na świecie i najpopularniejszej Konferencji Genealogii. Podczas Konferencji MyHeritage między innymi opowiadało o nowo wprowadzonych funkcjach. W piątek, 28 lutego, założyciel i Dyrektor główny MyHeritage, Gilad Japhet wygłosił prezentację przed tłumem zgromadzonych.

Poniżej prezentujemy wideo z przemówienia Gilada (w języku angielskim):

Gilad rozpoczął od zadedykowania przemówienia swojej mamie. W ostatecznym rozrachunku, historia rodzinna zaczyna się i kończy na rodzinie. Gilad przypisuje mamie swoją miłość do genealogii. Wspaniale pamięta wszystkie głębokie rozmowy, którymi dzielił się przez lata na temat historii, archeologii i Biblii, które przyczyniły się do jego pasji do genealogii. Opowiedział zebranym o tej niezwykłej kobiecie i podzielił się filmem wideo, który powstał ku czci 85. urodzin swojej mamy.

Następnie opowiedział historię powstania najnowszej funkcji MyHeritage, In Color™:Jak to pomysł narodził się podczas firmowego hakatonu, jak powstała technologia kryjąca się za funkcją, oraz jak ona działa. Podzielił się także swoim przywiązaniem do autentyczności, jako genealog, i jak to podejście zainspirowało go do dodania symbolu AI do każdego pokolorowanego, czarno-białego zdjęcia, ukazując jasno, że kolory zostały odtworzone sztucznie. Gilad wyjaśnił, że decyzja ta została przyjęta z aplauzem przez środowisko naukowe.

Gilad mówił również o nowej kolekcji U.S. City Directories MyHeritage: jak kolekcja była parsowana i indeksowana i jak może pomóc użytkownikom MyHeritage w dalszych odkryciach. 

W końcu, Gilad opowiedział o nowo wprowadzonej funkcji Widoku Promienistego drzewa genealogicznego na MyHeritage, i wyjaśnił zalety tego wygodnego i kompaktowego nowego widoku. 

Gilad nawiązał również do kilku nowych, ekscytujących zmian na mapie produktu i podkreślił, że MyHeritage stale wprowadza innowacje… pozostańcie więc z nami na bieżąco!

*Fot: Roberta Estes, DNA-eXplained – Genetic Genealogy

Pozdrawiamy!

Zespół MyHeritage 

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony