Inicjatywa Tribal Quest nominowana do Nagrody! Przyłącz się do głosowania!

Inicjatywa Tribal Quest nominowana do Nagrody! Przyłącz się do głosowania!

Jesteśmy podekscytowani faktem, iż inicjatywa MyHeritage Tribal Quest została nominowana do Nagrody – Webby Award w kategorii Strony internetowe: Społeczna odpowiedzialność biznesu, i wyselekcjonowana jako Webby Honoree w kategorii Strony internetowe: Najlepsze wykorzystanie fotografii!

Webby Award jest nagrodą za wybitne osiągnięcia w dziedzinie Internetu przyznawaną przez Międzynarodową Akademię Nauk i Sztuki Cyfrowej  – powszechnie uważany za „Oskara Internetu”. W każdej kategorii przyznawane są dwie nagrody: jedna wybrana przez Międzynarodową Akademię Sztuk i Nauk Cyfrowych oraz nagroda „People’s Voice Award” wybrana w głosowaniu powszechnym.

Głosowanie na Tribal Quest w kategorii społecznej odpowiedzialności biznesu

Jak głosować

Możesz nas wesprzeć i pomóc nam zdobyć nagrodę People’s Voice, głosując na Tribal Quest na stronie Webby Awards. Musisz się zarejestrować, aby założyć konto. Możesz to zrobić poprzez swoje konto na Twitterze lub Facebooku, lub podać adres e-mail. Jeśli zarejestrujesz się za pomocą adresu e-mail, sprawdź skrzynkę odbiorczą, folder spamu lub folder Promocji, aby uzyskać wiadomość e-mail z potwierdzeniem, która sfinalizuje Twoje głosowanie.

O Tribal Quest – życie plemion na świecie

Tribal Quest jest inicjatywą pro bono mającą na celu udokumentowanie historii rodzinnych i tradycji kulturowych odległych plemion tubylczych na całym świecie. Wysłaliśmy zespoły wolontariuszy do surowych tundr Syberii, sawann Namibii, bujnych dżungli Papui Nowej Gwinei, a ostatnio do serca amazońskiego lasu deszczowego, aby pomóc odległym społecznościom zachować ich rodzinne historie, legendy i tradycje dla przyszłych pokoleń. Ponieważ globalizacja i zmiany środowiskowe zagrażają tradycyjnemu sposobowi życia tych społeczności, zapewnienie, iż ich dziedzictwo nie zostanie utracone i zapomnianie jest ważniejsze niż kiedykolwiek. 

Celem strony internetowej Tribal Quest jest ukazanie tego, czego nasze zespoły dowiedziały się o tych odległych społecznościach, oraz opowiedzenie ich historii za pomocą zdjęć, materiałów filmowych, cytatów z plemion oraz informacji o ich stylu życia, tradycjach i wierzeniach.

Możesz wejść na stronę Tribal Quest tutaj – życie plemion na świecie 

Poniżej znajduje się krótki film prezentujący najważniejsze wydarzenia z Tribal Quest Ekwador (w języku angielskim):

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

 • Marcin

  8 maja, 2020

  Dzień dobry.
  Pozwlam sobie zwrócić uwagę na błąd logiczny w tytule postu, który może czytelników zmylić. Wyrażenie „inicjatywa plemienna” oznacz ni mniej ni więcej, że jest to inicjatywa plemienia – inicjatywa, z którą wyszło plemię. A wiemy, że to nieprawda! Z tą inicjatywą wyszła firma MyHeritage.
  Podobnie „inicjatywa rządowa” jest inicjatywą rządu, „inicjatywa klasowa” w szkole jest inicjatywą klasy, a „inicjatywa rodzinna” jest tą, z którą wyszła jakaś rodzina.

  Pozdrawiam

  • K

   Kasia

   11 maja, 2020

   Dziękuje za zwrócenie uwagi:)