Nasi wolontariusze: Całkiem inaczej z portugalskim

Nasi wolontariusze: Całkiem inaczej z portugalskim

W tym miesiącu przedstawiamy Wam Airtona Minchonis, który pomaga nam w tłumaczeniach na jezyk portugalski już od kilku lat.

Airton Minchonis z rodziną

Airton Minchonis z rodziną

Urodzony w południowej Brazylii, jako nastolatek przeprowadził się z rodziną do północnej Brazylii. Odległość sprawiła, że utracił kontakt z wieloma krewnymi. Jednak za każdym razem, kiedy odwiedzał dziadków, starał się dowiadywać jak najwięcej o swojej rodzinie. To był początek jego odkrywczej podróży.

Obecnie, Airton z rodziną mieszkają w Sao Paolo, w Brazylii.

Dołączył do MyHeritage, kiedy w 2008 roku rozpoczął poszukiwania przodków. Dzięki różnym genealogicznym blogom, w końcu natrafił na stronę MyHeritage.

Funkcja Smary Match jest niesamowita, gdyż mogę znaleźć połączenia z różnymi drzewami.

Airton dokonał wielu różnych odkryć dzięki Smart Matches.

Pierwszym odkryciem było to, iż jego prababcia od strony ojca, wyszła za mąż po raz drugi.

Nie miałem wcześniej o tym pojęcia. MyHeritage wyszukało połączeń i udało mi się nawet dzięki temu wyśledzić jej krewnych. Otrzymałem również Smart Matches z portugalskim badaczem, Miguelem Rodrigues który jak się okazało jest spokrewniony z moimi pradziadkami od strony ojca. Udało nam się wymienić wieloma ważnymi informacjami.

Przodkowie Airtona pochodzą głównie z Włoch i Portugalii. Jego drzewo genealogiczne obecnie liczy ponad 1, 259 osób.

MyHeritage bardzo pomogło mi w organizacji moich odkryć, i dostarczając mi informacji i funkcji, dzięki którym lepiej rozumiem powiązania rodzinne.

Airton Michonis z krewnymi

Airton Michonis z krewnymi

Odkrycia genealogiczne stały się hobby dla Airtona. Bardzo chciał przystąpić do naszego zespołu wolontariuszy, aby pomóc swoim rodakom w odkryciach.

Dziękujęmy Airtonowi!

Czy umiesz jakiś inny język? Czy chciałbyś dołączyć do naszego zespołu wolontariuszy? Daj nam znać na translations@myheritage.com