Przedstawiamy nową i ulepszoną Sekcję Zdjęć na MyHeritage

Przedstawiamy nową i ulepszoną Sekcję Zdjęć na MyHeritage

MyHeritage to idealne miejsce na zachowywanie i zapisywanie wspomnień rodzinnych. Od dzisiaj, będziesz mógł jednak przechowyać swoje zdjęcia na MyHeritage w łatwiejszy sposób i z zapewne z większą satysfakcją.

Właśnie ukończyliśmy aktualizację sekcji ze zdjęciami na MyHeritage, mogąc zaproponować Ci całkiem nowy wygląd i funkcjonalność. Wszystkie Twoje zdjęcia, wideo i pliki audio są teraz skonsolidowane w jednym, dobrze zorganizowanym miejscu.

Nowa sekcja ze zdjęciami (kliknij, aby powiększyć)

Nowa sekcja ze zdjęciami (kliknij, aby powiększyć)

W celu wejścia w nową i zaktualizowaną sekcję ze zdjęciami, wystarczy, że zarejestrujesz się na MyHeritage i klikniesz w „Zdjęcia” w górnej nawigacji na swojej stronie rodziny.

Pierwszą rzeczą jaką zobaczysz jest nowy wygląd sekcji zdjęć. Zaktualizowana jej wersja wygląda atrakcyjniej i jest łatwiejsza w obsłudze. Niektóre, wprowadzone zmiany, nie są jednak tak bardzo widoczne: użyliśmy ostatnich nowinek technologicznych, aby sprawić, by strona ze zdjęciami, działała w szybkim tempie. Niezależnie od tego, czy masz setki, czy też tysiące zdjęć, będziesz pod wrażeniem tego, jak szybko będziesz w stanie je załadować i przeglądać je.

Twoje zdjęcia i wideo są posortowane według daty dodania ich do witryny Twojej rodziny; zdjęcia dodane jako ostatnie, zostają ukazane na samej górze. Najedź myszą na jakiekolwiek zdjecia, aby zobaczyć więcej informacji na jego temat, łącznie z tytułem, datą i miejscem. Po lewej stronie istnieje opcja, aby sortować zdjęcie według spinezkowanych na zdjęciu osób lub według albumów.

Opcje sortowania zdjęcia (kliknij, aby powiększyć)

Opcje sortowania zdjęcia (kliknij, aby powiększyć)

Sortuj według osoby

Pod osobami, przejdź jeszcze dalej w dół, aby zobaczyć listę wszystkich osób, które zostały oznaczone na zdjęciach. Przejście kursorem myszki na daną osobą, sprawie, że zostanie wyświetlonych więcej informacji – i pozwoli Ci na wyświetlenie więcej informacji, zezwalając na wyświetlenie osoby w witrynie rodziny, zobaczenie jej profilu, i szukanie rekordów historycznych.

Kliknij, aby powiększyć

Kliknij, aby powiększyć

Kliknięcie na osobę, sprawi, że zostaną wyświetlone wysztkie zdjęcia, na której dana osoba jest spinezkowana/oznaczona.

Sortuj według osoby (kliknij, aby powiększyć)

Sortuj według osoby (kliknij, aby powiększyć)

Na samym dole listy z osobami, zobaczysz elementy multimedialne, które nie zostały jeszcze oznaczone. Kliknij na nie, aby móc spinezkować dane osoby

Zdjęcia nie są jeszcze spinezkowane/oznaczone (kliknij, aby powiększyć)

Zdjęcia nie są jeszcze spinezkowane/oznaczone (kliknij, aby powiększyć)

Co można zrobić ze zdjęciami?

Kliknij w ikonkę lub ikonki ze znakiem odhaczenia, która znajduje się w prawym, górnym rogu zdjęcia, aby wybrać jedno, lub więcej zdjęć. Następnie wybierz opcję pobrania wybranego zdjęcia (zdjęć), lub przejdź na „Więcej opcji”, aby dodać wybrane elementy do albumu, lub też usunąć je.

Więcej opcji (kliknij, aby powiększyć)

Więcej opcji (kliknij, aby powiększyć)

W prawym, górnym rogu strony ze zdjęciami, możesz wyszukać elementów multimedialnych lub załadować zdjęcia do nowego lub istniejącego albumu.

Opcje wyszukiwania i ładowania zdjęć

Opcje wyszukiwania i ładowania zdjęć

Przy następnych aktualizacjach witryny ze zdjęciami, planujemy udoskonalić opcję wyszukiwania zdjęcia i pojedynczego wyświetlania zdjęcia.

Zdjęcia i inne elementy multimedialne nadają Twojemu drzewu i rodzinie kolorów i niezwykłego charakteru. Zapraszamy Cię do odwiedzenia ulepszonej sekcji ze zdjęciami i dodania zdjęć i wideo, oznacz osoby na swoich zdjęciach i posortuj zdjęcia w albumy, dziel się nimi ze swoimi najbliższymi.

Zapraszamy!

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

 • Alina

  6 lipca, 2016

  Witam.
  Moim skromnym zdaniem nie jest to lepsze rozwiazanie. To w koncu ja ukladam kolejnosc w albumie a nie program jaki stosujecie. Przedtem byla mozliwosc ukladania zdjec w jakas ciaglosc a teraz u mnie jest „sieczka”.Przeciaganie zdjec juz nie istnieje a kolejnosc dodawania w albumach ktore byly zalozone wczesniej( u mnie zdjecia byly dodawane z roznych zrodel rodzinnych). Inna sprawa ze przy tej zmianie zginal mi jeden album. Mialam posortowane zdjecia na 4 albumy …………jeden zostal skasowany. Teraz odtworzylam wspolnymi silami ale tak nie powinno byc. Pisalam o tym do Was ale odpowiedzi jakos sie nie doczekalam. Zmiana jak dla mnie absolutnie nieudana. Program ma wiecej do powiedzenia niz osoba do ktorej naleza juz budowane wczesniej albumy…………..jesli po drodze gdzies je nie „wcielo”. Alina

 • Lukas49

  8 lipca, 2016

  Niestety w aktualizacji brakuje funkcji która była dla mnie bardzo przydatna. Chodzi o możliwość układania zdjęć w w określonej kolejności.
  Ze względu na dużą ilość zdjęć i skanów, całość podzieliłem na kilkadziesiąt albumów. W każdym z nich materiał układałem w kolejności alfabetycznej.
  Jako przykład posłużę się metrykami których zgromadziłem około tysiąca. Każdą z nich opisywałem nazwiskiem, imieniem i datą urodzenia. Ręcznie przesuwałem każdą nową metrykę co pozwalało na ich przeglądanie w opisanej kolejności. Kilkakrotnie prosiłem o wprowadzenie automatycznego sortowania materiału w kolejności alfabetycznej. Nie powinno to stwarzać większych problemów ponieważ mechanizm ten jest już stosowany w wielu przypadkach.
  Po wprowadzaniu ostatnich zmian nie tylko nie wprowadzono tej możliwości ale uniemożliwiono także ręczne przesuwanie zdjęć w określone miejsce.
  Aktualnie każde nowe zdjęcie ustawia się na końcu danego albumu i nie można zmienić jego miejsca. Burzy to całkowicie przyjęty przeze mnie system organizacji zasobów. 🙁

 • Wanda

  17 lipca, 2016

  Jestem tego samego zdania co moi poprzednicy .u mnie również zniknął jeden album.Bardzo chciała bym wrócić do poprzedniej wersji

 • zibip47

  12 sierpnia, 2016

  Wprowadzone zmiany nie służą użytkownikom Wprowadzją tylko zamieszanie i bałagan w już uporządkowanych np. albumach. Powrót do dawnego usystematyzowania zdjęć jak narazie nie jest możliwy. To jest niedopuszczalne by jakiś pseudo racjonalizator decydował za mnie gdzie w albumie ma być Umieszczone zdjęcie.

 • Zdzisław

  4 marca, 2018

  Gdy przystępowałem do MH kilka lat temu korzystałem z funkcji „sortowanie zdjęć wg. daty. Oczywiście warunkiem było zaopatrzenie zdjęć w datę zrobienia jego. Dzięki tej funkcji tworzyłem fotograficzną historię poszczególnych członkow rodziny. Od urodzin do śmierci.W archiwach rodzinnych wyszukiwałem zdjęcia nawet z przed 100 lat. Dzięki tej wspaniałej funkcji były one umieszczane w właściwej kolejności bez potrzeby dokonywania jakichs przesuwań.To co było najcenniejsze w sekcji zdjęć zostało zmarnowane. PO RAZ KOLEJNY POSTULUJĘ O PRZYWRÓCENIE FUNKCJI „SORTOWANIE ZDJĘĆ WG; DATY

  • K

   Kasia

   11 marca, 2018

   Panie Zdzisławie, dziękujemy za komentarz, przekażę tę uwagę do przełożonego, Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego, Kasia

 • Danuta

  8 marca, 2019

  Brakuje najważniejszej funkcji: możliwości ręcznego układania zdjęć w poszczególnych albumach. Obecny stan jest BEZNADZIEJNY !! Bardzo proszę o przywrócenie tej opcji. Pozdrawiam

 • Grazyna

  8 marca, 2019

  Zgadzam sie z poprzednikami , nowy program ma wiele wad . Funcja przeciagania zdjec byla bardzo pomocna , teraz nie mozna pokludac zdjec wedlug wlasnego uznania , robi to program , a ja sie nie zgadzam z takim ukladem .Prosze o ulepszenie programu i powrotu do poprzednich funkcji .