Nowość: Dodawanie zdjęć

Nowość: Dodawanie zdjęć

Jesteśmy podekscytowani mogąc podzielić się z Wami tym, iż udało nam się sprawić, że ładowanie zdjęć i filmów na MyHeritage jest teraz szybsze i łatwiejsze! Niezależnie od tego, czy chcesz dodać kilka czy też kilkadziesiąt zdjęć na raz, teraz możesz je chwycić i upuścić z dowolnego miejsca na komputerze. Tym samym sprawisz, że Twoja strona rodzinna będzie jeszcze bardziej kolorowa!

Oto lista usprawnień, które napotkasz na stronie rodziny:

Przesyłanie zdjęć i filmów do albumów:

Gdziekolwiek jesteś na swojej stronie, możesz użyć rozwijanego menu na głównym pasku narzędzi, aby dodawać zdjęcia i filmy do swoich albumów. Przewiń kartę i wybierz „Dodaj zdjęcia i filmy”.

Na bieżącej stronie pojawi się czarna nakładka. Możesz chwycić i upuszczać zdjęcia i filmy (jak również i pliki audio) na czarną nakładkę, gdzie jest napisane : „Chwyć i upuść fotografie”.
Technologia ładowania zdjęć jest bardzo szybka. Możesz przesyłać bardzo dużą liczbę plików, a zostaną one przesłane jednocześnie z dużą prędkością i praktycznie bez czekania.

Możesz również importować zdjęcia z popularnych mediów społecznościowych (Facebook, Google+/ Picasa i Flickr). Aby to zrobić, użyj ikony w prawym, dolnym rogu strony wysyłania.

Pasek przesyłania pojawi się po każdorazowym dodaniu jakiegokolwiek zdjęcia. Wszystkie przesłane zdjęcia będą załadowywane jednocześnie, więc cały proces zakończy się bardzo szybko! Kliknij przycisk „Gotowe”, aby zakończyć proces i zapisać przesłane zdjęcia, a następnie wrócić do tego miejsca na stronie rodziny, w którym przednio się znajdowałeś.

Domyślnie zdjęcia zostaną zapisane w albumie nazwanym „Zdjęcia drzewa genealogicznego”, który znajduje się na każdej stronie rodzinnej. Jeśli chcesz zmienić album docelowy, możesz wybrać inny na górze strony wysyłania, badź też stworzyć nowy album, klikając na przycisk +.

Przesyłanie zdjęć i filmów do profilu drzewa rodzinnego:

Podczas pracy nad swoim drzewem genealogicznym na MyHeritage, korzystając z naszego nowego edytora drzewa online, możesz łatwo dodawać zdjęcia do każdej osoby w drzewie.

Aby to zrobić, kliknij na daną osobę, a karta drzewa rodzinnego otworzy się. Kliknij duży przycisk +, aby dodać nowe zdjęcia i filmy.

Pojawi się nowy ekran, który pozwoli Ci przesłać pliki. Pliki można chwytać i upuszczać, lub wybierać z komputera.

Podczas przesyłania zdjęć i filmów bezpośrednio z profilu drzewa rodzinnego, zostaną one automatycznie kojarzone z daną osobą. Jeśli dana osoba nie ma zdjęcia profilowego w drzwie, wówczas pierwsze załadowane zdjęcia automatycznie stanie się profilowym (można to zmienić przechodząc do profilu danej osoby).

 

Zdjęcia i filmy mogą być teraz dodawane do każdego albumu,  bez konieczności wychodzenia ze strony, na której aktualnie się znajdujesz. Zdjęcia i filmy można również przesyłać do profili drzew i będą automatycznie powiązane/kojarzone z odpowiednią osobą.

 

Nowy system przesyłania zdjęć jest bardzo szybki. Weź więc korzyści z tego i przesyłaj swoje zdjęcia rodzinne. Dzięki intuicyjnym narzędziom dp przesyłania zdjęć i solidnym opcjom zarządzania zdjęciami, MyHeritage staje się doskonałym miejscem, aby zachowywać i dzielić się wspomnieniami rodzinnymi.

 

Baw się dobrze!

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

  • roman

    21 sierpnia, 2014

    bardzo dziękujemy za uproszczenie tak bardzo przydatne!