MyHeritage dodaje 900 milionów rekordów historycznych

MyHeritage dodaje 900 milionów rekordów historycznych

Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, iż dodaliśmy 900 milionów globalnych rekordów historycznych do naszej wyszukiwarki SuperSearch. Tym samym całkowita liczba rekordów historycznych w naszej bazie liczy obecnie ponad 6 miliardów.

Te treści są dostępne dzięki współpracy MyHeritage z FamilySearch i w dużej mierze zawierają profile drzew genealogicznych utworzonych przez ponad 22 miliony użytkownków FamilySerach. Partnerstwo zapewnia „odświeżanie” danych na porządku dziennym, jako, że są one aktualizowane na FamilySearch.

Dodanie tych danych z FamilySearch wraz z 27 milonami globalnych drzew genealogicznych utworzonych przez użytkowników MyHeritage sprawia, że po raz pierwszy posiadamy drugą w kolejności (z trzech) największych kolekcji drzew genealogicznych na świecie.

Szukaj już teraz

Technologie łączeń MyHeritage obecnie wyszukują powiązania pomiędzy drzewami na FamilySearch i MyHeritage, i tym samym generują połączenia. Użytkownicy MyHeritage otrzymają powiadomienia o wygenerowanych powiązaniach do miesiąca lub dwóch miesięcy. Porównanie około 900 milionów profili (drzewa na FamilySearch) do około 1.6 miliardów profili (drzewa na MyHeritage) jest dużym przedsięwzięciem.

To znaczące wzbogacenie wyszukiwarki jest częścią celu MyHeritage, aby nieustannie dodawać rekordy historyczne do jej bazy, jak również profile drzew genealogicznych. Stałe dodawanie rekordów do bazy w połączeniu z zaawansowanymi technologiami, wraz z dostępem do ogromnej ilości danych pozwala nam sprawiać, iż odkrywanie historii rodzin na całym świecie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

  • Tamara Drag

    8 marca, 2015

    Poszukuje ojca mojego , nazywa sie Włodzimierz Kosior

  • Stefan

    11 marca, 2015

    bardzo dobra rzecz