Kalendarz: Wydarzenia online w MyHeritage w sierpniu!

Kalendarz: Wydarzenia online w MyHeritage w sierpniu!

Miesiąc lipiec okazał się wspaniałym dla wydarzeń online na MyHeritage i mamy przyjemność przedstawić harmonogram na następny miesiąc. Te fascynujące i pouczające sesje stanowią świetny sposób na zwiększenie wiedzy na temat genealogii i poszerzenie swoich umiejętności, bez potrzeby wychodzenia z domu – absolutnie za darmo.

Nawet jeśli nie możesz dotrzeć do wydarzeń na żywo, możesz nadal cieszyć się wszystkimi nagranymi sesjami FB Live w sekcji Wideo na stronie MyHeritage na Facebooku. Wiele z tych webinarów jest dostępnych do bezpłatnego oglądania w Bazie Wiedzy MyHeritage.

Sesje na żywo na Facebooku

Możesz dołączyć do sesji bezpośrednio z naszej strony na Facebooku. Wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana. Wystarczy odwiedzić stronę, gdy sesja ma się rozpocząć i obejrzeć transmisję wideo na żywo w górnej części kanału. Będziesz mógł zadawać pytania w komentarzach, a prelegenci będą odpowiadać na nie na żywo.

W tym miesiącu zaplanowaliśmy kilka sesji o różnych porach, w odpowiedzi na popularną prośbę o uwzględnienie naszych użytkowników mieszkających w innych strefach czasowych. Mamy nadzieję, że ci z Was, którzy nie byli w stanie dołączyć do nas o zwykłej porze, będą mogli wziąć udział w tych sesjach!

3 sierpnia o godzinie 20.00

Temat: Strategie odnalezienia Twojej rodziny w gazetach na MyHeritage

Mówca: Lisa Louise Cooke

Opis: Gazety mogą dostarczyć cennych informacji o twoich przodkach, których żaden inny dokument nie jest w stanie dostarczyć. Lisa Louise Cooke z Genealogy Gems opowie o strategiach ekspertów w celu znalezienia własnych krewnych wśród bogatych zbiorów gazet MyHeritage.

5 sierpnia, o godzinie 15.00

Temat: Genealogia Pytania i odpowiedzi

Mówca: Daniel Horowitz

Opis: Ekspert MyHeritage w dziedzinie genealogii Daniel Horowitz będzie dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące genealogii i badań nad historią rodziny.

10 sierpnia, 08.00 rano

Temat: Australijskie zasoby na MyHeritage

Mówca: Shauna Hicks

Opis: Autor i genealog Shauna Hicks przedstawi przegląd bogactwa zasobów dostępnych dla osób z australijskimi korzeniami na MyHeritage.

12 sierpnia o godzinie 20.00

Temat: Opracowanie własnego planu badań

Mówca: James Tanner

Opis: Genealog, weteran James Tanner zaoferuje Ci doradztwo w zakresie opracowania solidnego planu badań, który pomoże Ci skupić się na celach i prowadzić badania bardziej efektywnie.

17 sierpnia o godzinie 20.00

Temat: Genealogia: Pomysły na rzemiosło genealogiczne

Mówca: Thomas MacEntee

Opis: Zabawna sesja z genealogiem i pedagogiem Thomasem MacEntee pomoże Ci w przekształceniu Twoich badań w sztukę, Twoje kreatywne komórki zapewne przebudzą się.

19 sierpnia o godzinie 20.00

Temat: Śledź swoich przodków-imigrantów z MyHeritage

Mówca: Lisa Alzo

Opis: Doświadczona genealog i pisarka Lisa Alzo pokaże ci, jak odnaleźć przodków imigrantów, korzystając z obszernych zbiorów rekordów związanych z imigracją na MyHeritage.

24 sierpnia o godzinie 20.00

Temat: Odkrywaj historie kryjące się za starymi zdjęciami rodzinnymi

Mówca: Lisa Lisson

Opis: Pisarka, pedagog i genealog Lisa Lisson pokaże Ci nowy sposób patrzenia na stare zdjęcia rodzinne, które mogą ujawnić wskazówki i szczegóły, o których być może nie wiedziałeś.

26 sierpnia, godzina 20.00

Temat: Dokumenty papierowe i cyfrowe: Pomysły na zorganizowanie historii swojej rodziny

Mówca: Joshua Taylor

Opis: Teraz, kiedy masz już wszystkie te informacje o swoich przodkach, jak je organizujesz? Popularny lektor genealogii i autor Joshua Taylor podzieli się swoimi fachowymi poradami.

31 sierpnia o godzinie 20.00

Temat: Szybkie porady DearMYRTLE dla początkujących genealogów

Mówca: Pat Richley-Erickson

Opis: Pat Richley-Erickson, autorka wielokrotnie nagradzanego bloga genealogicznego DearMYRTLE, podzieli się kilkoma, szybkimi wskazówkami dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z genealogią.

Zapytaj eksperta

Nasze popularne sesje Zapytaj eksperta z Danielem Horowitzem, ekspertem Genealogy w MyHeritage, odbywają się co tydzień w czwartki o 19:00. Poniżej znajdują się tematy na nadchodzące sesje. Kliknij w link poniżej i wypełnij formularz, aby się zarejestrować na poszczególne sesje.

Czwartek, 6 sierpnia, 19.00

Temat: Family Tree Builder: Funkcje zaawansowane II

Opis: Family Tree Builder to solidne oprogramowanie, które pomoże Ci przenieść badania nad genealogią na wyższy poziom. Dowiedz się o bardziej zaawansowanych funkcjach tego potężnego narzędzia i o tym, jak mogą pomóc Ci zbudować niezwykle szczegółowe, dokładne drzewo genealogiczne.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się do sesji Family Tree Builder: Zaawansowane funkcje II.

Czwartek, 13 sierpnia, 19.00

Temat: Włącz mikrofon: Zadaj swoje pytania na temat MyHeritage

Opis: Przygotuj się na ROZMOWĘ, ponieważ Daniel Horowitz poruszy Twoje zmysły ciekawości, i będzie otwarty na to, aby usłyszeć twoje pytania i odpowiedzieć na nie na żywo. Zachęcamy do wysyłania pytań z wyprzedzeniem na adres webinars@myheritage.com.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na sesje Włącz mikrofon: Zadaj swoje pytania na temat MyHeritage.

Czwartek, 20 sierpnia, 19.00

Temat: Rodzice adopcyjni

Opis: MyHeritage pozwala wskazać, czy twoi rodzice są biologiczni i adopcyjni. Dowiedz się, jak poruszać się po MyHeritage, aby zbudować zarówno biologiczne, jak i adopcyjne drzewo genealogiczne.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się do sesji: Rodzice adopcyjni

Czwartek, 27 sierpnia, 19.00

Temat: Quiz: MyHeritage – Ogólna Wiedza Genealogiczna

Opis: Jak wiele wiesz o MyHeritage? Zagraj w grę z ciekawostkami i wygraj nagrody dzięki swojej wiedzy na temat funkcji MyHeritage.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na sesję Quiz: MyHeritage i Ogólna Wiedza o Genealogii.

Jak zawsze, czekamy na Ciebie!