MyHeritage In Color™ – teraz darmowy i nieograniczony przez miesiąc

MyHeritage In Color™ – teraz darmowy i nieograniczony przez miesiąc

Od dzisiaj udostępniamy funkcję MyHeritage In Color™ dla nieograniczonego korzystania dla wszystkich naszych użytkowników. Pokolorowane zdjęcia mogą być udostępniane z całą rodziną i mogą pomóc Ci zobaczyć Twoje historyczne zdjęcia rodzinne w zupełnie nowy sposób, podkreślając aspekty, których być może wcześniej nie zauważyłeś. Wielu naszych użytkowników uważa tę funkcję za uzależniającą – niektórzy twierdzą, że utrzymuje ich do późnych godzin nocnych, ponieważ koloryzują każde czarno-białe zdjęcie, które „mają w swoich rękach”.

Od dzisiaj udostępniamy funkcję MyHeritage In Color™ dla nieograniczonego dostępu dla wszystkich naszych użytkowników, mając nadzieję, że pomoże Wam to w przejściu przez sytuację społecznego dystansu. 

Pierwotnie w subskrypcji podstawowej można było nadać kolory tylko 10 zdjęciom, już teraz do 22 kwietnia 2020  włącznie możesz “kolorować”, niezależnie od subskrypcji, nieograniczoną liczbę zdjęć. 

Zapraszamy Cię do przejrzenia Twoich czarno-białych zdjęć, i dołączenia do zabawy, którą opisujemy poniżej. Nadawaj kolory swoim czarno-białych zdjęć, darmowo, w tym ograniczonym czasie na www.myheritage.pl/incolor. Jeśli Twoje zdjęcia są przechowywane w starych albumach i nie zostały jeszcze zdigitalizowane, teraz być może to idealny czas, aby zeskanować je za pomocą darmowej aplikacji mobilnej MyHeritage i przesłać je do witryny rodziny MyHeritage. Jeśli Twoje zdjęcia są już zeskanowane do witryny MyHeritage, możesz ubarwić każde zdjęcie, odwiedzając je na swojej stronie rodzinnej lub poprzez aplikację mobilną MyHeritage. Nasz poprzedni post na blogu wyjaśnia, jak to zrobić.

Podziel się swoimi kolorowymi zdjęciami, aby wygrać

W ciągu najbliższego miesiąca, każdy, kto podzieli się swoimi pokolorowanymi zdjęciami na Twitterze, Facebooku z hashtagiem #ColorBeatsCoronavirusBlues i tagami @MyHeritagePL, „wejdzie” w losowanie. Każdego tygodnia będziemy wybierać jednego szczęśliwego zwycięzcę, który otrzyma darmową subskrypcję MyHeritage PremiumPlus.

Będą oni cieszyć się darmowym dostępem do wszystkich treści i funkcji na MyHeritage, w tym 12 miliardów rekordów historycznych, Smart Matches™, Record Matches, Instant Discoveries™ i wiele innych. Dzielcie się z nami swoimi pokolorowanymi zdjęciami :)! 

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

  • Janusz

    10 lutego, 2021

    Super

  • Jacek

    1 marca, 2021

    Jacek