Webinaria Online MyHeritage we wrześniu

Webinaria Online MyHeritage we wrześniu

Niezbyt zwyczajnie lato tego roku dobiega końca. Mamy nadzieję, że udało Ci się spędzić bezcenne chwile, pomimo ograniczeń i wyzwań. Jak zawsze, jesteśmy tutaj dla Ciebie, i przygotowaliśmy nowe, pouczające webinaria online na wrzesień, które mają za zadanie pomóc Ci w pogłębieniu Twoich odkryć genealogicznych. 

Nasze sesje na żywo są prowadzone przez najlepszych ekspertów w dziedzinie genealogii, historii rodziny i DNA, a Ty możesz zadawać swoje pytania i komunikować się z wykładowcami w czasie rzeczywistym. Nawet jeśli nie możesz dotrzeć do wydarzeń na żywo, możesz nadal cieszyć się wszystkimi nagranymi sesjami FB na żywo w sekcji Wideo na stronie MyHeritage na Facebooku.

Sesje na żywo na Facebooku

Rejestracja na sesje na Facebooku nie jest wymagana: możesz dołączyć do nich bezpośrednio z naszej strony na Facebooku. Po prostu odwiedź stronę, gdy sesja ma się rozpocząć, a na górze kanału znajdziesz transmisję wideo na żywo. Będziesz mógł zadawać pytania w komentarzach, a mówcy będą odpowiadać na nie na żywo. 

7 września, godzina 15.00

Temat: Odkryj wskazówki na starych zdjęciach

Mówca: Lisa Lisson

Opis: Pisarka, pedagog i genealog Lisa Lisson pokaże Ci nowy sposób patrzenia na stare zdjęcia rodzinne, które mogą ujawnić wskazówki i szczegóły, o których być może nie wiedziałeś.

9 września, godzina 20.00

Temat: DNA PYTANIA I ODPOWIEDZI

Mówca: Diahan Southard

Opis: Diahan Southard, założyciel Twojego DNA Guide, odpowie na Twoje pytania dotyczące interpretacji wyników DNA.

14 września o godzinie 20.00

Temat: Niezbędne nawyki, aby stać się lepszym genealogiem

Mówca: Diana Elder i Nicole Dyer 

Opis: Dokładne, wnikliwe badania genealogiczne to przede wszystkim dobre nawyki. W tej sesji duet matka i córka, Diana Elder i Nicole Dyer, założycielki FamilyLocket.com, pokażą ci, jakie istotne nawyki pomogą ci stać się lepszym badaczem.

16 września, godzina 20.00

Temat: Szkoła i Twoi przodkowie: Przeszukiwanie akt szkolnych

Mówca: Melissa Barker

Opis: Melissa Barker, kierownik archiwum i historyk publiczny, pokaże Ci, jak znaleźć fascynujące informacje o Twoich przodkach w szkolnych aktach.

21 września, godzina 15.00

Temat: Z czego korzystasz w swoich poszukiwaniach genealogicznych? 

Mówca: Thomas MacEntee

Opis: Ekspert w dziedzinie genealogii i edukator Thomas MacEntee pokaże Ci niektóre z mniej konwencjonalnych sposobów, które możesz wykorzystać w swoich badaniach genealogicznych.

23 września, godzina 13.00

Temat: Wskazówki i porady dla brytyjskich badań przy użyciu MyHeritage

Mówca: Caroline Gurney

Opis: Brytyjska genealogiczna i historyczna badaczka Caroline Gurney zaoferuje specjalne sztuczki i wskazówki do badania brytyjskich przodków na MyHeritage.

30 września, godzina 20.00

Temat: Praca z różnymi widokami drzewa genealogicznego na MyHeritage

Mówca: Uri Gonen

Opis: Uri Gonen, nasz starszy wiceprezes ds. zarządzania produktem, pokaże Ci jak wykorzystać 4 widoki drzewa na MyHeritage, aby w pełni z nich korzystać. 

Sesje Zapytaj ekspertów 

Ta seria webinarów z naszym ekspertem ds. genealogii, Danielem Horowitzem, obejmuje szeroki zakres tematów. Sesje są bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja. Aby się zarejestrować, wystarczy kliknąć na link podany dla każdej z poniższych sesji.

10 września, godzina 19.00

Temat: Praca z rekordami Jak zgłaszać błędy w Rekordach MyHeritage

Opis: Czy kiedykolwiek natknąłeś się na rekord z nieprawidłowymi informacjami? Na MyHeritage, możesz zgłosić błąd i zaproponować jego naprawę. Dowiedz się jak w tej sesji.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na: Praca z rekordami: Jak zgłaszać błędy w Rekordach MyHeritage.

17 września, godzina 19.00 

Temat: FTB kontra Web: Którego potrzebuję? Który z nich jest najlepszy?

Opis: Oprogramowanie offline Family Tree Builder i drzewa online na MyHeritage mają swoje zalety i wady. Dowiedz się, jak określić, która z tych opcji będzie najlepsza dla Ciebie.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się dla FTB vs. Web: Które z nich są mi potrzebne? Która z tych opcji jest najlepsza?

24 września, godzina 19

Temat: Ukryte skarby na MyHeritage: Roczniki

Opis: Roczniki to często pomijany zasób, który może dostarczyć tak wielu szczegółowych informacji o życiu naszych przodków. Dowiedz się, jak uzyskać najwięcej z tej mniej znanej, ale bardzo cennej kolekcji na MyHeritage.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na sesję Ukrytych Skarbów na MyHeritage: Roczniki.

Czekamy na Ciebie!