Wyprzedaż „Zostań w domu”: Rabat na DNA MyHeritage

Wyprzedaż „Zostań w domu”: Rabat na DNA MyHeritage

W świetle rozwijającej się sytuacji na świecie, gorąco zachęcamy wszystkich naszych użytkowników do praktykowania dystansu społecznego i ścisłego przestrzegania instrukcji określonych przez władze lokalne i zdrowotne.

Rozumiemy, że niełatwo jest być zamkniętym w domu i chcielibyśmy zrobić, co w naszej mocy, aby sprawić, by ten czas był dla Was ciekawy. Z tego powodu zdecydowaliśmy się zaoferować zestaw DNA MyHeritage z dużym rabatem przez cały kwiecień.

Zamów Zestaw DNA już teraz 

Zestawy DNA MyHeritage są wysyłane na Twój adres domowy i możesz wykonać test w domu. Twoje wyniki będą dostępne w ciągu 4-6 tygodni i będą dostępne online. Otrzymasz e-mail, gdy będą gotowe.

Zdajemy sobie sprawę, że tańszy zestaw DNA nie sprawi, iż trudności związane z izolacją odejdą, ani nie złagodzi zmartwień Twoich bliskich. Mimo to uważamy, że w tych niepewnych czasach ważne jest, aby mieć coś, z czego będziemy się cieszyć i mamy nadzieję, że skorzystanie z okazji, aby dowiedzieć się o swoim pochodzeniu i znaleźć nowych członków rodziny, przyniesie trochę radości i ekscytacji Tobie i Twojej rodzinie, podczas gdy wszyscy razem czekamy na zakończenie tego kryzysu. Może to być również doskonały prezent do wysłania do członka rodziny, którego nie jesteś w stanie odwiedzić w tym czasie.

Sprzedaż #zostanwdomu kończy się 30 kwietnia. Kliknij tutaj, aby zakupić swój zestaw teraz.