AI Time Machine™ rozprzestrzenia się w Internecie i zapisuje się w historii mediów społecznościowych!

AI Time Machine™ rozprzestrzenia się w Internecie i zapisuje się w historii mediów społecznościowych!

AI Time Machine™ to innowacyjna i zabawna nowa funkcja, która umożliwia przekształcenie się w postacie historyczne przy użyciu technologii AI. Przeczytaj o tej przełomowej technologii we wpisie na blogu zapowiadającym AI Time Machine™.

Natychmiast po uruchomieniu funkcji MyHeritage – AI Time Machine™, stała się ona szalonym „viralem”. Od momentu uruchomienia, które miało miejsce zaledwie kilka dni temu, ponad 800 000 zdjęć zostało przesłanych przez użytkowników, aby wypróbować tę funkcję, 3,8 mln obrazów AI zostało utworzonych, a użytkownicy byli nimi tak zachwyceni, że 600 000 zdjęć zostało pobranych do udostępnienia. Tysiące osób podzieliło się swoimi niesamowitymi wynikami na swoich platformach mediów społecznościowych, wywołując radość, śmiech i podziw ze strony przyjaciół i rodziny.

Korzystałeś już z AI Time Machine™? Jego użycie jest bardzo proste, a wyniki są zachwycające. Wejdź na stronę myheritage.pl/ai-time-machine;, załaduj kilka swoich zdjęć pod różnymi kątami, wybierz interesujące Cię epoki historyczne i pozwól AI Time Machine™ zadziałać swojej magii. W ciągu 30-90 minut stworzy ona niezwykłe obrazy Ciebie, tak jakbyś żył w czasach swoich przodków.

Oto niektóre z najnowszych artykułów informacyjnych i postów w mediach społecznościowych z udziałem AI Time Machine™ MyHeritage:

Dziennik Daily Mail miał dużo radości w weekend dzieląc się tym, jak niektóre z ich ulubionych gwiazd mogły wyglądać w różnych czasach historycznych.

“Zespół naukowców wprowadził do narzędzia zdjęcia Jamesa Cordena, Piersa Morgana i Drew Barrymore – i uzyskał dość zabawne wyniki. Corden wygląda na zadbanego i gotowego do walki w swoim stroju wikinga, natomiast Morgan robi za prawdziwego bandytę z Dzikiego Zachodu.”

Dziennikarz CNN Jake Tapper napisał do swoich 3,2 miliona obserwatorów.:

Komentator sportowy Keith Olbermann zatweetował:

Genealog Auntie Jen tweetowała:

Pisarka i producentka telewizyjna Rebecca Rideal zatweetowała:

Bloger technologiczny Hillel Fuld zatweetował:

I jeszcze raz z kolejnymi wynikami:

Dziennikarka Sarah Tuttle-Singer udostępniła:

Piosenkarz Shlomo Artzi podzielił się :

David Lange opublikował swoje zdjęcia na Twitterze.:

Aktor Andy Brooke zatweetował:

Producent BBC Jamie McLoughlin napisał na Twitterze:

Również genealodzy i historycy podzielili się swoimi doświadczeniami z podróży w czasie, wraz z dowcipnymi uwagami. Oto kilka perełek, które bardzo nam się spodobały:

Historyk i pisarka Sarah Elizabeth Cox żartuje:

Genealog i dziennikarka Jennifer Mendelsohn zatweetowała:

https://twitter.com/CleverTitleTK/status/1593605415853596675

Archeolog dr Ulla Moilanen zatweetowała:

Genealog Jane Roberts zatweetowała:

David Allen Lambert tweetował:

Genealog Steve Jackson zatweetował:

Amber Oldenburg zatweetowała:

Janna Last zatweetowała:

Widzieliśmy też fanów na Instagramie i TikTok!

Genealog i dydaktyk dr Adina z – My Family Genie podzieliła się tym filmikiem (kliknij obrazek, aby odtworzyć):

Technolog kreatywny Ran Bensimon podzielił się:

Evie Lake udostępniła:

Sportowiec Drouker udostępnił:

Genealog Daniel L podzielił się swoim doświadczeniem:

@danielloftusgenealogy

@myheritage have definitely outdone themselves this time! Give a try yourself. (P.S. NOT an ad) — the style I had chosen to have that one generated was the 1950s option. What one is your favourite? #Genealogy #FamilyHistory #technology #ai #foryou #foryoupage #fyp #history #tech #techtok

♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod & Kevin The Monkey

Taneya podróżuje w czasie dzięki swojemu wideo na TikTok:

@taneya.koonce

these AI-created time travel photos of me are wild! @myheritage’s Time Machine tool is cool!

♬ MOMENTS IN LIFE – Turreekk

Nawet niektóre marki włączyły się w tę ekscytację! Rebar, firma produkująca smoothie, pokazuje, jak mogły wyglądać napoje w poprzednich czasach!

I wreszcie telewizja satelitarna Yes podzieliła się wyobrażonymi przodkami tego, jak wyglądał gwiazdor reality show Maor Buzaglo. W poście czytamy „Myślisz, że istnieje tylko 7 sezonów reality show Rodzina Buzaglo? Te zdjęcia przodków Maora Buzaglo dowodzą, że jest inaczej. 😉 ”

Teraz Twoja kolej! Dołącz do stale rosnącej grupy zachwyconych podróżników w czasie i dowiedz się, jak mogłeś wyglądać w czasach swoich przodków. Odwiedź AI Time Machine™ już dziś! Bezpłatnie przez ograniczony czas!