Darmowy dostęp na MyHeritage do rekordów (akt) małżeństw z okazji Dnia Zakochanych

Darmowy dostęp na MyHeritage do rekordów (akt) małżeństw z okazji Dnia Zakochanych

Mimo, iż świętowanie tegorocznych Walentynek będzie różniło się od poprzednich lat, jednak coś pozostanie takie samo: zapewne spożywanie ogromnych ilości czekolady i celebrowanie miłości w rodzinie. Czy jest lepszy sposób od świętowania Walentynek, aniżeli odkrywanie historii miłosnych Twoich przodków? Jesteśmy podekscytowani mogąc zaoferować Wam bezpłatny dostęp do rekordów małżeństw na MyHeritage z okazji Święta Zakochanych, w okresie od 10-16 lutego, 2021!

Przeszukuj rekordy małżeństwa i odkrywaj wspaniałe historie

Rekordy małżeństw są bezcennym źródłem informacji genealogicznych. Mogą one pomóc w stworzeniu pełniejszego obrazu historii Twojej rodziny. Możesz dowiedzieć się, w jakim wieku Pan Młody i Panna Młody byli w chwili zawarcia ślubu, gdzie mieszkali, kiedy i / lub gdzie się urodzili, nazwiska ich rodziców, gdzie urodzili się ich rodzice, jakie były ich zawody i więcej.

MyHeritage oferuje 158 kolekcji z 462.808.849 rekordów małżeństw i ślubów w sumie. Podczas tej ograniczonej czasowo oferty, będziesz mógł uzyskać dostęp do tych rekordów za darmo, nawet jeśli nie jesteś płatnym subskrybentem. Dostęp do tych kolekcji będzie całkowicie bezpłatny, ale bezpłatna rejestracja na MyHeritage będzie wymagana dla użytkowników nie będących użytkownikami MyHeritage.

Podzielcie się z nami swoimi odkryciami w komentarzach poniżej!

Zespół MyHeritage

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

 • Waldemar

  8 lutego, 2021

  No pięknie .Cieszę się.

 • Michał

  10 lutego, 2021

  Czy rekordy odnalezione rekordy również będzie można wyświetlić?

 • Maciej

  14 lutego, 2021

  Nie działa. Kiedy wybieram któryś dokument pojawia się strona z propozycją abonamentu. Co robię źle?

 • Marek

  10 marca, 2021

  Jeśli chodzi o opłaty w pl przesadzają, i tu też chodzi o wkręcenie w kasę, mimo że my heritage jest genialne