Komunikat dotyczący drukowania plakatów z wykresami drzewa genealogicznego na MyHeritage

Komunikat dotyczący drukowania plakatów z wykresami drzewa genealogicznego na MyHeritage

Na MyHeritage można tworzyć wykresy drzew genealogicznych, które są dostępne pod zakładką Drzewo genealogiczne > Drukuj wykresy i książki w pasku nawigacyjnym strony. Przez wiele lat współpracowaliśmy z Family Chartmasters, aby umożliwić naszym użytkownikom zamówienie drukowanych plakatów ich wykresów bezpośrednio z witryny MyHeritage i z oprogramowania Family Tree Builder. Ta funkcjonalność drukowania plakatów zostanie przerwana od 1 stycznia 2023 roku. Po tym czasie nasi użytkownicy nadal będą mogli generować wszystkie wykresy drzewa genealogicznego na MyHeritage i pobrać je jako pliki PDF, jak dotychczas. Można je następnie wydrukować w domu lub dostarczyć do firmy takiej jak Family Chartmasters w celu wydrukowania. Jedyną usługą, która zostanie przerwana jest możliwość zamówienia drukowanych plakatów bezpośrednio z MyHeritage. Raz jeszcze, funkcjonalność wykresów nie jest likwidowana, tylko usługa drukowania plakatów.

Jeśli posiadasz jakieś wykresy drzewa genealogicznego, które chciałbyś zamówić jako drukowane plakaty, zrób to przed końcem 2022 roku. Od 1 stycznia 2023 roku składanie nowych zamówień na drukowanie plakatów nie będzie możliwe, ale będziemy kontynuować przetwarzanie i dostarczanie wszystkich zamówień złożonych przed tą datą.

Usługę drukowania plakatów likwidujemy ze względu na duże obciążenie, jakie stanowiła dla naszego zespołu obsługi klienta, niewspółmierne do stosunkowo niewielkiej liczby składanych zamówień. Chcemy odciążyć zespół, aby umożliwić większej liczbie klientów lepszą obsługę w innych obszarach. Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie.