KONKURS: Dołącz i otrzymaj szansę na wygranie subskrypcji kompletnej!

KONKURS: Dołącz i otrzymaj szansę na wygranie subskrypcji kompletnej!

W ostatnim czasie w Internecie, i mediach zrobiło się głośno o naszej najnowszej funkcji Deep Nostalgia™, dzięki której można animować twarze na zdjęciach, wprawiając je w ruch. Użytkownicy z całego świata z zachwytem, niekiedy wzruszeniem udostępniają animowane zdjęcia utraconych bliskich, czy tych których nigdy nie mieli okazji spotkać. 

KONKURS

Udostępnij na którymś z kanałów społecznościowych, a więc Facebooku, Twitterze, Instagramie lub YouTube zdjęcie Twojego przodka po użyciu funkcji Deep Nostalgia. Dodaj hashtagi” #DeepNostalgiaChallenge i #WyzwanieDeepNostalgia. Opisz zdjęcie, i dlaczego wybrałeś akurat tę fotografię, oraz jakie emocje Cię z nią łączą.

WYGRANA

Szczęśliwy zwycięzca otrzyma całoroczną subskrypcję kompletną, która pozwala na m.in. dostęp do wszystkich naszych narzędzi fotograficznych (kolorowanie zdjęć, ulepszanie zdjęć, animowanie twarzy), tworzenie nielimitowanego w wielkości drzewa genealogicznego, podobieństwa Smart Matches (wykrywanie podobieństw w osobach pomiędzy drzewami), dostęp do wszystkich (a więc 13,1 miliardów) dokumentów archiwalnych (akt, spisów, itd), i wiele innych.

W celu wzięcia udziału należy:

  • Odwiedzić myheritage.pl/deep-nostalgia w celu załadowania i animowania wybranego zdjęcia rodzinnego. Po więcej szczegółów, jak skorzystać z funkcji przejdź TUTAJ
  • Utworzyć wpis w wybranych mediach społecznościowych – Facebook, Instagram, Twitter, czy YouTube – wraz z dodaniem opisu. Dodaj do wpisu hashtagi, które pomogą nam śledzić wszystkich konkursowiczów: #WyzwanieDeepNostalgia oraz #DeepNostalgiaChallenge. Dodatkowo oprócz udostępnienia w mediach społecznościowych możesz przesłać swój wpis, i zdjęcie na naszego maila: poland@myheritage.com.

Odnalazłam moją biologiczną matkę, kiedy miałam 30 lat i odkryłam, że odeszła, kiedy miałam 17 lat. Nie ma żadnych filmów wideo z jej udziałem, więc to było niesamowite uczucie zobaczyć jej uśmiech po raz pierwszy. Dziękuję zespołowi MyHeritage za taki piękny dodatek. Chciałabym, aby zdjęcie mojej matki było udostępnione. Jej imię to Ita Cahill.

Jaka historia kryje się za Twoim zdjęciem? 

Konkurs rozpoczyna się w dniu dzisiejszym, i będzie trwał do 31 marca włącznie. Zwycięzca zostanie ogłoszony najpóźniej do 4 kwietnia. 

Powodzenia! 

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

  • Jozej

    25 marca, 2021

    Podoba mi się