KONKURS: Kobieta – Inspiracja w moim życiu

KONKURS: Kobieta – Inspiracja w moim życiu

Międzynarodowy Dzień Kobiet zbliża się Wielkimi krokami, już 8 Marca! Z tej okazji zapraszamy Was do ciekawego konkursu.

Każdy z nas ma lub miał w życiu jakiś wzór, inspirację. Jako dzieci, często takim wzorem stają się dla nas rodzice, mama lub tata. W wieku szkolnym, często nauczyciele, czy inni opiekunowie przybierają dla nas taką rolę. Mogą to być również wzorce ze świata zewnętrznego, jak na przykład z show biznesu czy ze świata humanitarnego, jak na przykład Matka Teresa. Czy posiadasz jakąś kobietę w swoim życiu, która jest Twoją inspiracją, do na przykład lepszego życia, czy też inspiracją ze względu na cechy charakteru, czy też rzeczy, które dokonała.

Podziel się z nami historią kobiety, która jest lub była dla Ciebie inspiracją. Opisz w kilku, najlepiej kilkunastu zdaniach, kim jest, i dlaczego odegrała ona ważną w Twoim życiu rolę. Opatrz historię zdjęciem, w miarę możliwości. Przesłane przez Was historie inspirujących kobiet zostaną opublikowane na naszym blogu, w osobnym wpisie.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 10 marca włącznie na poland@myheritage.com lub w komentarzach na Facebooku MyHeritage Polska pod naszymi postami na temat tego konkursu. Prosimy o zatytułowanie maila następująco: Konkurs z Okazji Dnia Kobiet

Wygrana?

Najciekawasza lub najciekawiej napisana historia zostanie nagrodzona wedle upodobania zwycięzcy, albo roczną subskrypcją PremiumPlus, albo pakietem DNA MyHeritage.

Dla mnie osobiście, wzorem takiej kobiety jest moja własna Mama, która mimo trudności w życiu, które ją spotkały, nadal inspiruje mnie swoim charakterem, delikatnością, a zarazem siłą.

Co roku, Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzony jest z mottem przewodnim; w tym roku takim mottem jest: “I am Generation Equality: Realizing Women’s Rights” (po polsku: “Żyję w czasach/ generacji równości: Uświadom sobie prawa kobiet”). Więcej na temat motta można przeczytać TUTAJ.

Fot. business360.fortefoundation.org