KONKURS: Wasze zdjęcia szkolne!

KONKURS: Wasze zdjęcia szkolne!

Bez względu na to, czy wracasz do szkoły z torbą pełną czystych zeszytów i świeżo naostrzonych ołówków, czy nie, być może masz jakieś stare zdjęcia z czasów szkolnych – albo swojego dawnego ja, albo swoich przodków. Wyciągnij je z zakurzonych pudeł i podziel się nimi, tak aby otrzymać szansę na wygranie rocznej subskrypcji kompletnej MyHeritage.

Oto co musisz zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

  • Zeskanuj swoje zdjęcie szkolne i załaduj je do MyHeritage. Zdjęcie może ukazywać Ciebie, Twojego rodzica, dziadka, babcię, lub kogokolwiek z Twojej rodziny. (Wskazówka: Może to być również zdjęcie pochodzące z roczników szkolnych, które być może znajdziesz przeszukując bazę kolekcji szkolnych i uniwersyteckich na MyHeritage!)
  • Skorzystaj z jednego lub z wszystkich naszych narzędzi fotograficznych w celu ulepszenia zdjęcia: popraw je z funkcją Retusz zdjęć, animuj z Deep Nostalgia™, ulepsz z MyHeritage Ulepszanie zdjęć, pokoloruj lub odnów kolory z MyHeritage In Color™.
  • Prześlij rezultaty tworząc wpis na Twoim ulubionym kanale mediów społecznościowych: Facebook, Twitter, Instagram lub TikTok. Ważne: Otaguj @myheritage i @myheritagepolska oraz dodaj hashtagi: #oldschoolphotos i #starezdjeciaszkolne. Prześlij nam również screenshot utworzonego wpisu na email: poland@myheritage.com tytułując mail: Konkurs szkolny, lub też jeśli nie korzystasz z mediów społecznościowych wyślij nam zdjęcie i zgłoszenie jedynie na maila, tytułując email: Zgłoszenie na konkurs szkolny. Pamiętaj, aby dodać również anegdotę, opis zdjęcia, i dlaczego wybrałeś je do konkursu!

Zwycięzcę ogłosimy 11 lub 12 września w osobnym wpisie na blogu, lub w komentarzu pod tym wpisem. Powodzenia! Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Wasze szkolne zdjęcia!