KONKURS z okazji Dnia Matki: Zdjęcie Mam kilku pokoleń!

KONKURS z okazji Dnia Matki: Zdjęcie Mam kilku pokoleń!

Dzień Matki już zbliża się wielkimi krokami, i nadszedł cza, aby uczcić Mamy w naszych rodzinach nowym wyzwaniem! Chcemy zobaczyć Mamy w Twojej rodzinie z róznych pokoleń, na jednym zdjęciu! Zwycięzca otrzyma plan kompletny MyHeritage!

Widok kobiet z jednej rodziny z kilku pokoleń na jednym zdjęciu może okazać się niezwykle wzruszające! 

Dołącz do naszego konkursu #Mamywnaszejrodzinie już teraz!

„Tu są cztery pokolenia kobiet. Wszystkie mamy podobne oczy. Moje włosy były dużo bardziej rude, kiedy byłam młodsza. Kolor włosów, ich grubość/strukturę oraz leszczynowo-zielone oczy zdecydowanie mam po mojej prababci Maggie. Kwadratowy kształt twarzy i nos mam po mojej prababci Mary. Mój profil i podbródek są podobne do mojej babci. Ona również odziedziczyła taką samą grubość i strukturę włosów jak jej Mama.”

Jak dołączyć? 

 • Wykonaj zdjęcie kilku pokoleń Mam z jednej linii lub z innej gałęzi rodziny, w Twojej rodzinie, na przykład Ciebie, Twojej mamy i jej Mamy, lub Mam z innej gałęzi rodzinnej! Alternatywnie, możesz wykonać kolaż ze zdjęć Mam w Twojej rodzinie, które masz już dostępne w swojej bibliotece, lub też zrobić wideo!
 • Dodaj wpis na swojej ulubionej platformie mediów społecznościowych np. Facebook, Instagram, czy Twitter i koniecznie dodaj hashtag #Mamywmojejrodzinie, tak abyśmy mogli śledzic wszystkie wpisy za pomocą tego hashtaga!
 • Dodaj krótką historię opisującą Mamy na zdjęciach i ich powiązania!

Kilka wskazówek: 

 • Ten  konkurs jest otwarty dla osób o każdej płci. Nie musisz być Mamą, czy córką, aby wziąć udział. 
 • Uwielbiamy dobre historie. Podziel się czymś o kobietach z Twojego wpisu i o tym, co sprawia, że są dla Ciebie wyjątkowe. Dodaj do wpisu krótką historię, podziel się tym, co sprawiło, dlaczego wybrałaś/-eś te kobiety, i dlaczego są dla Ciebie tak wyjątkowe. 
 • Jeśli możesz pokazać nam podobieństwo między pokoleniami, byłoby wspaniale, ale nie jest to konieczne – w końcu nie wszystkie mamy i dzieci muszą wyglądać tak samo.
 • Możesz przesłać zdjęcie w oryginalnej formie lub też korzystając z naszych narzędzi fotograficznych, takich jak MyHeritage in Color, MyHeritage Ulepszanie zdjęć, itd. 

Wpisy można przesyłać do 20 maja. Zwycięzca zostanie ogłoszony 26 maja w osobnym wpisie na blogu, w którym umieścimy wszystkie wpisy, lub ich większość.

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

 • Mariusz

  30 kwietnia, 2021

  Dzień dobry.
  To nie jest pewnie odpowiednie miejsce,ale może można przekazać odpowiednim osobom.
  Prowadzę drzewo już kilka ładnych lat.Mam już ponad 5 tys osób w drzewie i ciężko jest pamiętać wszystkich wpisów /raczej niemożliwe/, a co dopiero ważnych dla mnie miejsc.
  Pomyślałem,że można by było w aplikacji mobilnej wprowadzić funkcje takiej „przypominajki”, wykorzystując geolokalizację w telefonie, w momencie zblizania się do miejsc urodzenia czy pochówku telefon generował by odpowiednią informację, by można było odwiedzić takie miejsce lub przynajmniej mieć taką informację.Taka informacja zmienia sposób spojrzenia na czas i miejsce naszych wędrówek

  • K

   Kasia

   30 kwietnia, 2021

   Witam serdecznie, dziękujemy za ten pomysł, zapisałam w nmotatniku i przekazę dalej, gratulujemy odkryć, i zapraszamy do dzielenia się historią rodzinną na naszego bloga na poland@myheritage.com 🙂 Pozdrowienia serdeczne z Mh

 • K

  Katie

  6 czerwca, 2021

  Drodzy Państwo, bardzo przepraszamy za opóźnienie w ogłoszeniu wyników, po ponownym przeszukaniu odnaleźliśmy wpisy-zgłoszenia na konkurs, nie wiemy dlaczego nie moglismy uprzednio odnaleźć wpisów zgłoszeniowych za hasztagiem: #mamywmojejrodzinie. Nagrodę chcielibyśmy przyznać Pani Małgorzacie Gębale za wspaniałe zdjęcia pokoleniowe udostepnione na 2 platformach mediów społecznościowych: Facebook i Instagram. Prosimy o zgłoszenie się na email poland@myheritage.com w celu odebrania nagrody. Mamy również zapytanie, czy moglibyśmy udostepnić to przepiękne zdjęcia, za podpisaniem autora na naszej stronie Facebook i Twitter. Gratulujemy!