MyHeritage: 11. rocznica naszego Bloga!

MyHeritage: 11. rocznica naszego Bloga!

11 lat temu, a dokładnie 28 kwietnia, 2010 roku powstał Blog MyHeritage w języku polskim, jak również w języku niemieckim, hiszpańskim, portugalskim oraz francuskim! Czas biegnie bardzo szybko! Idea powstania tego bloga była prosta – pomóc naszym użytkownikom oraz wszystkim zainteresowanym genealogią, historią rodziny w odnajdywaniu użytecznych informacji oraz dzieleniu się interesującymi historiami rodzinnymi z poszukiwań!

W ciągu 11 lat na naszym blogu opublikowaliśmy 1519 wpisów!

Przy tej okazji, zachęcamy Was również do przesyłania nam historii rodzinnych. Może odnaleźliście przodków/krewnych dzięki Smart Matches? Być może dzięki Record Matching? A może w odkryciach pomocne Wam były wyniki testów DNA?  Podzielcie się z nami historiami rodzinnymi na poland@myheritage.com, a każda dobrze opisana historia, opatrzona w zdjęcia zostanie opublikowana na Blogu – jej autor(ka) otrzyma 1-roczną darmową subskrypcję!

W tym roku MyHeritage oficjalne ogłosiło liczbę 85 milionów użytkowników, na naszym portalu zostało już utworzonych 79 milionów drzew genealogicznych, a nasza platforma jest dostępna w 42 językach!

Podzielcie się z nami w komentarzach, jakie treści chcielibyście częściej czytać na naszym blogu? 

Nie posiadasz jeszcze konta na MyHeritage? Zarejestruj się już dziś i dołącz do naszego serwisu społecznościowego dla rodzin i zbadaj swoją historię rodziny!