MyHeritage: Webinary Online w Maju

MyHeritage: Webinary Online w Maju

Kolejny miesiąc webinarów online z MyHeritage już tutaj. Proszę pamiętać, że nasze webinary są skierowane do wszystkich użytkowników na całym świecie, dlatego odbywają się w języku angielskim. Zapraszamy!

Nasze bezpłatne webinaria na żywo są prowadzone przez  najlepszych ekspertów w genealogii, historii rodziny i DNA. Dzięki formatowi na żywo, możesz zadawać pytania w komentarzach, i wchodzić w interakcje z wykładowcami w czasie rzeczywistym. Nawet jeśli nie możesz dotrzeć na wydarzenia na żywo, nadal możesz cieszyć się wszystkimi nagranymi sesjami FB Live w sekcji Wideo na stronie MyHeritage na Facebooku, a wiele z sesji Zapytaj Eksperta jest później udostępnianych do bezpłatnego oglądania w Bazie Wiedzy MyHeritage.

Sesje na żywo na Facebooku

Na te sesje nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja: można do nich dołączyć bezpośrednio z naszej strony na Facebooku (proszę zwrócić uwagę: na angielską wersję Facebooka MyHeritage – TUTAJ). Wystarczy wejść na stronę, kiedy sesja ma się rozpocząć, a w górnej części kanału zobaczymy transmisję na żywo). Zalecamy śledzenie naszej angielskiej strony na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia, gdy będziemy na żywo. Będziesz mógł zadawać pytania w komentarzach, a prelegenci odpowiedzą na nie pod koniec sesji.

3 maja, godz. 20 polskiego czasu

Temat: Smart Matches™ na MyHeritage

Prelegent: Dick Eastman

Opis: Technologia Smart Matching™ na MyHeritage może pomóc Ci rozbudować swoje drzewo. Dołącz do weterana genealogii Dicka Eastmana, który ujawnia niesamowity potencjał tej funkcji, aby pomóc Ci w pogłębieniu badań. 

10 maja, godz. 20 polskiego czasu

Temat: Funkcje fotograficzne na MyHeritage

Prelegent: Maureen Taylor

Opis: Maureen Taylor z The Photo Detective pokaże Ci, jak wykorzystać moc funkcji fotograficznych MyHeritage, aby wzbogacić Twoje badania i połączyć się z przodkami siłą zdjęć!

17 maja, godz. 20 polskiego czasu

Temat: “Wędrowanie” po wirtualnych cmentarzach, i korzystanie z ewidencji cmentarzy

Prelegent: Amie Bowser Tennant

Opis: Cmentarze to kopalnia złota informacji genealogicznych – i wcale nie musisz wychodzić z domu, aby je odwiedzić! Amie Bowser Tennant z Genealogy Reporter pokaże Ci jak to zrobić.

31 maja, godz. 20 polskiego czasu

Temat: Dokumenty z okresu I Wojny Światowej 1914-1918

Prelegent: James Tanner

Opis: Ekspert genealog James Tanner omówi zapisy rodzinne związane z I wojną światową i pokaże Ci, jak można poznać historię własnej rodziny w odniesieniu do tego historycznego wydarzenia.

Zapytaj Eksperta

Seria Zapytaj Eksperta jest prowadzona przez naszego Eksperta Genealogii, Daniela Horowitza, w każdy czwartek o 13:00. W każdym tygodniu Daniel skupia się na innym temacie, od wykorzystania przydatnych funkcji MyHeritage do przeszukiwania kolekcji zapisów historycznych, i zaprasza użytkowników do zadawania pytań i konsultacji z nim. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na nadchodzącą sesję Zapytaj Eksperta!

Do usłyszenia!

Komentarze

Adres e-mail jest prywatny i nie będzie wyświetlany.

  • A

    AVIYA

    9 czerwca, 2021

    Amazing