W ciągu kilku godzin od uruchomienia funkcji: AI Time Machine™ od MyHeritage otrzymuje rewelacyjne recenzje i zaczyna rozpowszechniać się w Internecie!

W ciągu kilku godzin od uruchomienia funkcji: AI Time Machine™ od MyHeritage otrzymuje rewelacyjne recenzje i zaczyna rozpowszechniać się w Internecie!

AI Time Machine™ to nowa ciekawa funkcja, która umożliwia przekształcenie się w postać historyczną przy użyciu niesamowitej technologii AI. Przeczytaj więcej o tym, jak to działa w naszym opublikowanym wcześniej wpisie na blogu.

W mniej niż jeden dzień od premiery, MyHeritage – AI Time Machine™ już zaczął zdobywać internet szturmem! Tysiące osób wypróbowało ją entuzjastycznie a tempo jest coraz większe. Wow!

Przy pomocy kilku zdjęć jednej osoby, AI Time Machine™ konstruuje model. Następnie, używając dowolnego z predefiniowanych tematów osadzonych w różnych epokach historycznych, syntetyzuje model z motywem, aby stworzyć oszałamiające obrazy osoby, która została przedstawiona jako postać historyczna.

Oto niektóre z niesamowitych opinii, relacji w mediach i postów w mediach społecznościowych, które zobaczyliśmy w ciągu kilku godzin od uruchomienia funkcji. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, wypróbuj AI Time Machine™, jest darmowy przez ograniczony czas z okazji premiery!

Daily Mail Online pisze:

“Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wyglądałbyś jako wiking, rzymski wojownik lub średniowieczny rycerz, nie szukaj dalej. Nowe narzędzie AI, dostępne na pulpicie i w mobilnej przeglądarce internetowej, zamienia osobiste zdjęcia z telefonu lub komputera w „hiperrealistyczne” obrazy. Każdy może zobaczyć siebie jako starożytnego greckiego wojownika, egipskiego faraona, średniowiecznego rycerza, wiktoriańską damę, hipisa z lat 60. i wiele innych.”

Od Les Numeriques, witryny technologicznej we Francji, (przetłumaczone z francuskiego)

“Nowa usługa generowania obrazów AI Time Machine™ umożliwia przenoszenie zdjęć danej osoby w kontekst historyczny różnych epok….Na podstawie tych zdjęć sztuczna inteligencja stworzy wyimaginowane portrety umiejscowione w różnych okresach historii: starożytny Egipt, średniowiecze, koniec XIX wieku, pionier lotnictwa itp.”

AI Time Machine™ pojawił się ostatnio w dwóch głównych izraelskich programach informacyjnych, na Channel 12 i Channel 11. W obu programach gospodarze byli zaskoczeni zarówno swoimi własnymi wynikami, jak i wynikami innych osób, z którymi przeprowadzono wywiady.

Z Calcalist Tech, Miłośnicy historii? Sztuczna inteligencja, która zmieni cię w Juliusza Cezara lub Kleopatrę (przetłumaczone z hebrajskiego)

“Izraelska firma zajmująca się genealogią online MyHeritage uruchomiła nową funkcję o nazwie AI Time Machine, która pozwoli zamienić się w znajome postacie z przeszłości na zdjęciach.”

Z Ynet Digital, Grecki wojownik czy astronauta? Generator zdjęć, który zmieni cię w postać historyczną, (przetłumaczone z hebrajskiego)

“Mały skok w przeszłość: AI Time Machine, generator obrazów izraelskiej platformy genealogicznej MyHeritage, pozwala użytkownikom przesłać własne zdjęcia i sprawdzić, jak wyglądaliby, gdyby urodzili się w innym czasie w historii.”

Roi Mandel, szef działu badań MyHeritage, został zapytany o premierę funkcji.

Roi Mandel, szef działu badań MyHeritage, został zapytany o premierę funkcji.

Z Mako: Jak wyglądałbyś w średniowieczu lub w starożytnym Rzymie? Sztuczna inteligencja pomoże Ci w tym (tłumaczenie z hebrajskiego)

“Czy chciałbyś zobaczyć, jak wyglądałbyś w starożytnej Grecji lub w średniowieczu? MyHeritage, który specjalizuje się w badaniach historii rodziny, uruchomił ostatnio nowe narzędzie o nazwie AI Time Machine, które pozwala zobaczyć, jak wyglądałbyś podczas różnych okresów w historii.

I nie jest to niespodzianką, społeczność genealogiczna również zakochała się w podróżach w czasie. Oto tylko mały wybór postów, które widzieliśmy.

Roberta Estes udostępnia post na temat DNA Explained, “Niesamowita maszyna czasu na MyHeritage – Hot Diggity!!!!”

“Tak, to jestem „ja”, a raczej wersja Kowbojska mnie, którą MyHeritage stworzył przy użyciu sztucznej inteligencji (AI) w ich nowej maszynie czasu. O mój Boże to jest po prostu tak bardzo zabawne.”

Obraz Roberty Estes jako kowbojki

Obraz Roberty Estes jako kowbojki

“To dosłownie podchodzi pod kategorię „Jestem moimi przodkami”.”

Roberta Estes jako Wiking

Roberta Estes jako Wiking

James Tanner udostępnia post, Kolejny fantastyczny rozwój fotografii z MyHeritage, AI Time Machine™

„Jak można uwierzyć, że to się dzieje?” James udostępnia wideo MyHeritage pokazujące, jak łatwo jest szybko spojrzeć na wyniki rozwoju AI z MyHeritage.com.

Randy Seaver udostępnia swoje niezwykłe “MyHeritage AI Time Machine Zdjęcia”

Roger Moffat udostępnia, “Teraz możesz przebrać się w najróżniejsze epoki i kostiumy. Oto miniaturki tego, co wyprodukowali dla mnie dzisiejszego popołudnia.”

Jenny Hawran tweetuje:

Katherine Andrew tweetuje:

Na co więc czekasz? Dołącz do reszty entuzjastów podróży w czasie, którzy już odbyli swoją wędrówkę przez historię!

Wypróbuj AI Time Machine™ za darmo przez ograniczony czas i podziel się swoimi transformacjami z rodziną i przyjaciółmi!