Webinary Online MyHeritage na Marzec

Webinary Online MyHeritage na Marzec

Dokładnie rok temu wprowadziliśmy nasze comiesięczne sesje online na żywo na Facebooku, wraz z naszą serią Zapytaj eksperta. Mimo, iż okoliczności, w których zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie serii webinarów nie były dla nikogo pozytywne, jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy w tymże czasie rozpocząć serię szkoleń, czy bezpłatnych treści w formie webinarów. Wierzymy, że te webinary łączyły i łączą osoby ze społeczności genealogii, z całego świata. 

Mamy dla Was kolejne, fantastyczne sesje na nadchodzący czas!

Nasze darmowe webinary na żywo są prowadzone przez ekspertów genealogii z całego świata, przez ekspertów historii rodziny, DNA itp. Dzięki formatowi na żywo, możesz na bieżąco, w czasie rzeczywistym zadawać nam pytania. Nawet jeśli nie możesz uczestniczyć w naszych sesjach na żywo, w każdej chwili możesz je odtworzyć w naszej sesji WIDEO, na angielskiej wersji naszego Facebooka

Sesje na żywo na Facebooku

Do tych sesji nie jest wymagana uprzednia rejestracja: możesz dołączyć do nich bezpośrednio z naszej strony Facebooka. Po prostu, wejdź na naszą stronę angielskiego Facebooka, w chwili rozpoczęcia sesji, a na górze naszej strony zobaczysz Wideo, które rozpoczyna się na żywo. Podczas tych sesji, możesz zadawać pytania na żywo, lub zostawiać komentarze, a nasi eksperci odpowiedzą na nie podczas sesji. 

1 marca, godz. 20.00 czasu polskiego

Temat: Dziedziczenie i tajemnice rodzinne

Prelegent: Dani Shapiro

Opis: Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zaprosić Cię na tę specjalną sesję z Dani Shapiro, autorką bestsellerowego pamiętnika NYT, Inheritance: A Memoir of Genealogy, Paternity, and Love. Dani opowie o swojej fascynującej książce i o wydarzeniach, które doprowadziły ją do jej napisania.

3 marca, godz. 15 czasu polskiego

Temat: Podążając za wskazówkami genealogicznymi, poznaj historię prababci

Prelegent: Lisa Alzo

Opis: Genealog i autorka Lisa Alzo zabierze nas w swoją podróż, aby dowiedzieć się więcej o życiu swoich słowackich przodków.

8 marca, godz. 20 czasu polskiego

Temat: Używanie kolumn plotkarskich w gazetach do dokumentacji swoich przodków

Prelegent: Melissa Barker

Opis: Melissa Barker, historyk publiczny i kierownik archiwów, opowie o tym, jak znaleźć najciekawsze szczegóły o swoich przodkach, korzystając z plotkarskich kolumn w gazetach.

17 marca, godz. 19.00 czasu polskiego

Temat: Zanurzenie się w moim irlandzkim dziedzictwie

Prelegent: James Tanner

Opis: Dołącz do genealoga Jamesa Tannera na specjalną sesję z okazji Dnia Świętego Patryka na temat badań nad irlandzkim dziedzictwem.

22 marca, godz. 20.00 czasu polskiego

Temat: Kierunek DNA: Jak pewna kobieta odkrywała swoje korzenie podczas podróży

Prelegent: Rachel Decoste

Opis: Dołącz do eksperta od „czarnej” historii i autorki Rachel Decoste, która opowie o swojej podróży przez 5 afrykańskich krajów, kierując się wynikami testu DNA.

24 marca, godz. 19 czasu polskiego

Temat: Zapisywanie historii rodzinnych

Prelegent: Rhonda Lauritzen

Opis: Rhonda Lauritzen, profesjonalny biograf i ekspert w dziedzinie przechowywania rodzinnych historii, podzieli się swoimi wskazówkami i radami dotyczącymi nagrywania rodzinnych historii w sposób, który będzie wciągający, niezapomniany i pomoże w zachowaniu dziedzictwa rodzinnego dla przyszłych pokoleń.

29 marca, godz. 20 czasu polskiego

Temat: Strategie dla odkrywania historii Twojej Rodziny w gazetach na MyHeritage

Prelegent: Lisa Louise Cooke

Opis: Lisa Louise Cooke z Genealogy Gems podzieli się wskazówkami i najlepszymi praktykami, które pomogą Ci znaleźć wskazówki dot. historii Twojej rodziny w kolekcjach gazet na MyHeritage.

29 marca, godz. 14.00 czasu polskiego

Temat: Czy jesteś spokrewniony z rodziną królewską?

Prelegent: Caroline Gurney

Opis: Badaczka historii Caroline Gurney pokaże, jak dowiedzieć się, czy jesteś potomkiem rodziny królewskiej.

Czekamy na Was podczas sesji!