Webinary Online MyHeritage w lutym

Webinary Online MyHeritage w lutym

Luty to miesiąc nowych funkcji i aktualizacji w MyHeritage! Jak co miesiąc, mamy dla Was również nowe, zaplanowane wydarzenia online w MyHeritage na luty, których przewodnim tematem są nasze aktualizacje i nowe funkcje. 

Nasze darmowe webinary na żywo są prowadzone przez ekspertów genealogii, historyków rodziny, ekspertów DNA, którzy wypowiadają się w swoich dziedzinach. Jako, iż są one przeprowadzane na żywo, w każdej chwili podczas webinaru możesz zadać pytanie w czasie rzeczywistym. Nawet jeśli nie możesz uczestniczyć w wydarzeniach na żywo, możesz nadal korzystać ze wszystkich nagranych sesji FB Live w sekcji Wideo na stronie MyHeritage na Facebooku, a wiele z sesji Zapytaj eksperta jest później udostępnianych do bezpłatnego wglądu w Bazie Wiedzy MyHeritage (w języku angielskim).

Sesje na żywo na Facebooku – ZAUWAŻ! Facebook Angielski, nie jego Polski odpowiednik! (Wszystkie sesje są w języku angielskim!)

Do tych sesji uprzednia rejestracja nie jest wymagana: możesz dołączyć bezpośrednio z naszej strony na Facebooku. Zwyczajnie odwiedź naszą stronę przed rozpoczęciem webinaru, lub w czasie jego trwania, i przejdź do sekcji wideo na górze strony Facebooka. Będziesz mieć możliwość zadawania pytań w komentarzach, a osoby prezentujące będą odpowiadać na nie na żywo. 

3 lutego, godzina 20. czasu polskiego

Temat: Śledzenie historii ponad 400 000 amerykańskich poległych żołnierzy w II wojnie światowej

Mówca: Don Milne

Opis: Rozpoczęta jako skromny projekt blogowy, inicjatywa non profit Dona Milne’a, Stories Behind the Stars, rozrosła się, aby ostatecznie ukazać historie wszystkich 400,000+ żołnierzy, którzy polegli walcząc za Stany Zjednoczone podczas II Wojny Światowej. Wysłuchaj jego opowieści i dowiedz się, jak możesz przyczynić się do zachowania historii tych bohaterów.

8 lutego, godzina 20 czasu polskiego

Temat: Historia rodziny w kuchni?

Mówca: Gena Philibert-Ortega

Opis: Nic nie mówi o rodzinie bardziej niż dobry posiłek. Dołącz do genealoga i badacza Geny Philibert-Ortega i odkryj, jak połączyć się z przodkami poprzez jedzenie, które jedli.

10 lutego, godzina 20 czasu polskiego

Temat: Zakochaj się w kolekcjach zawierających rekordy małżeństw na MyHeritage

Mówca: Thomas MacEntee

Opis: Ekspert genealogii Thomas MacEntee pokazuje Ci, jak odkryć informacje o wielkich romansach w Twojej rodzinie w kolekcjach rekordów małżeńskich MyHeritage! Odkryj, co rekordy małżeństw mogą ujawnić o Twojej rodzinie i jak mogą wzbogacić Twoje badania.

22 lutego, godzina 20 czasu polskiego

Temat: Zaawansowane funkcje DNA na MyHeritage

Mówca: Ran Snir

Opis: Ran Snir, dyrektor ds. zarządzania produktami MyHeritage, wprowadzi Cię do zaawansowanych funkcji DNA na MyHeritage i pokaże, w jaki sposób mogą one pomóc Ci lepiej zrozumieć Twoje wyniki DNA i poczynić postępy w Twoich badaniach genealogicznych.

15 lutego, godz. 20 czasu polskiego

Temat: Powiedz “Cheeese”! Zachowuj, identyfikuj i ulepszaj zdjęcia przodków

Mówca: Maureen Taylor

Opis: Maureen Taylor, tzw. Detektyw fotografii, pokaże Ci jak zidentyfikować swoich przodków na starych zdjęciach, poprawić zdjęcia i zachować je dla przyszłych pokoleń.

17 lutego, godz. 20 czasu polskiego

Temat: Poruszanie się po aplikacji mobilnej MyHeritage

Mówca: Masha Novak

Opis: Dołącz do Mashy Novak, Project Manager aplikacji mobilnej MyHeritage, która oprowadzi Cię po aplikacji i pokaże jak wykorzystać jej pełny potencjał jako narzędzia genealogicznego. Dowiedz się o ekskluzywnych funkcjach aplikacji i uzyskaj kilka świetnych wskazówek dla genealogii w ruchu!

Zapytaj eksperta 

Te darmowe webinary genealogii są prowadzone przez eksperta genealogii, Daniela Horowitza, i oferuje pouczające wideo z różnych obszarów genealogii, od korzystania z funkcji MyHeritage, po przeszukiwanie kolekcji historycznych MyHeritage! W celu zarejestrowania się, należy kliknąć w link odnoszący się do poszczególnej sesji, i wypełnić odpowiednie pola. 

4 lutego, godz. 19 czasu polskiego

Temat: Zarządzanie wieloma kontami i drzewami na MyHeritage

Opis: MyHeritage pozwala na budowanie wielu drzew genealogicznych i korzystanie z wielu kont, ale czasami może to być nieporęczne. Tutaj nauczysz się kilku najlepszych praktyk, aby pozostać zorganizowanym i jak najlepiej wykorzystać swoje konta.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na Webinar Zarządzanie wieloma kontami i drzewami na MyHeritage.

11 lutego, godz. 19 czasu polskiego

Temat: Eksploracja AutoClusters

Opis: AutoClusters jest niezwykle użytecznym narzędziem do grupowania Twoich połączeń DNA i określenia, jak są one połączone ze sobą i z Tobą. Poznaj to narzędzie i dowiedz się, jak może Ci ono pomóc w Twoich genetycznych badaniach genealogicznych.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na Webinar Eksploracja AutoClusters.

Czekamy na Ciebie!