Webinary online MyHeritage w październiku

Webinary online MyHeritage w październiku

Mamy nadzieję, że podobały Ci się nasze webinary online we wrześniu! Z przyjemnością informujemy Cię, że na ten miesiąc przygotowaliśmy kolejne webinary (UWAGA: wszystkie webinary są w języku angielskim).

Nasze darmowe webinary na żywo są prowadzone przez ekspertów genealogii, historyków rodziny, ekspertów DNA, którzy wypowiadają się w swoich dziedzinach. Jako, iż są one przeprowadzane na żywo, w każdej chwili podczas webinaru możesz zadać pytanie w czasie rzeczywistym. Nawet jeśli nie możesz uczestniczyć w wydarzeniach na żywo, możesz nadal korzystać ze wszystkich nagranych sesji FB Live w sekcji Wideo na stronie MyHeritage na Facebooku, a wiele z sesji Zapytaj eksperta jest później udostępnianych do bezpłatnego wglądu w Bazie Wiedzy MyHeritage.

Sesje na żywo na Facebooku 

Do tych sesji uprzednia rejestracja nie jest wymagana: możesz dołączyć bezpośrednio z naszej strony na Facebooku. Zwyczajnie odwiedź naszą stronę przed rozpoczęciem webinaru, lub w czasie jego trwania, i przejdź do sekcji wideo na górze strony Facebooka. Będziesz mieć możliwość zadawania pytań w komentarzach, a osoby prezentujące będą odpowiadać na nie na żywo. 

Październik 12, 7 rano 

Temat: Odkrywanie rekordów z Australii z MyHeritage

Mówca: Shawna Hicks

Opis: Autor i genealog Shauna Hicks przedstawi głębsze spojrzenie na australijskie zasoby dostępne na MyHeritage. 

Październik 14, godzina 15

Temat: Lista pasażerów: Przepustka do obcych krajów i wgląd w przeszłość

Mówca: Marissa Gardner

Opis: Marissa Gardner z Legacy Tree Genealogists będzie opowiadać o magii rekordów z list pasażerskich i o tym czego możesz się z nich dowiedzieć o swoich przodkach

Październik 21, godzina 20

Temat: Przegląd AutoClusters

Mówca: Roberta Estes

Opis: Roberta Estes z DNAeXplain pokaże ci, jak narzędzie AutoClusters MyHeritage może pomóc rozwiązać zagadki podobieństw DNA i dokonać nowych odkryć. 

Październik 28, godzina 20

Mówca: Niesamowite! Najlepsze wskazówki na żywo dotyczące skanowania zdjęć!

Mówca: Thomas MacEntee

Opis: Ekspert technologii genealogii Thomas MacEntee pokaże swoje najlepsze praktyki i wskazówki dotyczące skanowania starych zdjęć rodzinnych.

Instagram Live

Zgadza się, w końcu na Instagramie również się coś zadzieje! Lisa Louise Cooke z Genealogy Gems weźmie udział w ogólnym Q & A (Pytania i Odpowiedzi) na profilu Instagram MyHeritage 7 października o godzinie 20.

Aby dołączyć, upewnij się, że śledzisz konto MyHeritage na Instagramie. Kiedy nadejdzie czas na sesję, po prostu wejdź do aplikacji, a zobaczysz nasze logo na górze ekranu z kolorowym pierścieniem wokół niego i słowem LIVE. Stuknij w zdjęcie, aby dołączyć.

Zapytaj eksperta 

Te darmowe webinary genealogii są prowadzone przez eksperta genealogii, Daniela Horowitza, i oferuje pouczające wideo z różnych obszarów genealogii, od korzystania z funkcji MyHeritage, po przeszukiwanie kolekcji historycznych MyHeritage! W celu zarejestrowania się, należy kliknąć w link odnoszący się do poszczególnej sesji, i wypełnić odpowiednie pola. 

Październik 8, godzina 19

Temat: Importowanie GEDCOM do MyHeritage

Opis: Istnieje wiele powodów, dla których warto jest posiadać drzewo genealogiczne na MyHeritage. Dowiedz się, jak dodać drzewo zbudowane na innej platformie do MyHeritage za pomocą pliku GEDCOM.

Kliknij tutaj, aby zalogować się do webinaru: Importowanie GEDCOM do MyHeritage 

Październik 15, godzina 19

Temat: Korzystanie z aplikacji mobilnej MyHeritage w celu nagrania wideo z krewnymi

Opis: Aplikacja mobilna MyHeritage ułatwia rejestrowanie ważnych informacji genealogicznych w ruchu. Naucz się dodawać fakty do swojego drzewa genealogicznego za pomocą aplikacji, a także korzystać z rejestratora dźwięku – unikalnej funkcji dostępnej wyłącznie w aplikacji – do nagrywania wspomnień Twoich krewnych z ich własnymi głosami. 

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar: Korzystanie z aplikacji mobilnej MyHeritage w celu nagrywania wideo z krewnymi 

Październik 22, godzina 19

Temat: Skarby ukryte na MyHeritage: Katalogi miast

Opis: Kolekcja Katalogów miast w USA na MyHeritage jest czymś więcej niż tylko uzupełnieniem brakujących zapisów spisu powszechnego w USA. Dowiedz się, jak wykorzystać ten potężny zasób, aby uzyskać wgląd w życie swoich przodków. 

Kliknij tutaj, aby zapisać się na webinar: Skarby ukryte na MyHeritage: Katalogi miast

Październik 29, godzina 19

Temat: Historie z pozytywnym zakończeniem – Studium przypadku: Clare Reay

Opis: Posłuchajcie niesamowitej opowieści, która ukazała się w programie TODAY, o matce i córce, które zostały rozdzielone w obozie Auschwitz, a których dzieci dzięki MyHeritage odnalazły się 75 lat później. Dowiedz się, jak zespół badawczy MyHeritage zdołał odkryć więcej faktów w tej historii!

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się do: Historie z pozytywnym zakończeniem – Studium przypadku: Clare Reay

Czekamy na Was podczas webinarów!