Webinary Online MyHeritage w Styczniu 2021

Webinary Online MyHeritage w Styczniu 2021

Po długim i ciężkim roku z niecierpliwością przywitaliśmy nowy, 2021 rok. Wraz z jego nadejściem, zapewne w naszym kalendarzu pojawiły się postanowienia, a naszym ulubionym jest poświęcenie więcej czasu na odkrycia genealogiczne.

Zespół MyHeritage przeprowadził aż 195 webinarów Fecebook LIVE w 2020 roku, dając użytkownikom z całego świata możliwość pozostania na bieżąco z nowymi trendami w genealogii z różnych zakątków na kuli ziemskiej.

Reakcje były niesamowite; przez cały rok otrzymywaliśmy setki komentarzy na temat naszych webinarów, które okazały się przede wszystkim bardzo użyteczne w tych trudniejszych czasach, w jakich obecnie żyjemy. Shelly napisała: “Dziękuję, że pomogliście mi przetrwać rok 2020 z Waszymi sesjami online”, Goran skomentował: “MyHeritage podarował mi wiele godzin przyjemności…Chciałbym się tym podzielić z wszystkimi.” 

Wszystkie nagrane sesje wideo Facebooka w sekcji wideo na naszej angielskiej stronie Facebooka, a wiele webinarów można obejrzeć bezpłatnie w naszej Bazie Wiedzy MyHeritage (w języku angielskim). 

Jesteśmy podekscytowani nadchodzącymi miesiącami z kolejnymi sejsami online pełnych informacji i zabawy.

Sesje na żywo na Facebooku

Udaj się na stronę MyHeritage na Facebooku (angielską stronę Facebooka MyHeritage, nie polską!), aby wziąć udział w wideo! Prowadziliśmy sesje od różnych prelegentów na temat historii rodziny i DNA. Sesje na żywo na Facebooku nie wymagają wcześniejszej rejestracji – po prostu odwiedź naszą stronę, gdy wydarzenie jest zaplanowane. Po polubieniu strony Facebooka zobaczysz wideo na żywo na górze kanału. Podczas sesji możesz pozostawić swoje pytania w komentarzach, aby prelegent mógł odpowiedzieć na nie na żywo (w języku angielskim).

Poniżej znajduje się lista sesji Facebook Live z MyHeritage na ten miesiąc:

11 stycznia, godzina 20.00 polskiego czasu

Temat: Odkrywanie grup genetycznych na MyHeritage

Mówca: Shahar Tenenbaum 

Opis: Dołącz do Shahara, QA Manager z zespołu MyHeritage, aby zapoznać się z nowymi Grupami Genetycznymi MyHeritage, które określają Twoje pochodzenie w ponad 2100 regionach geograficznych.

13 stycznia, godzina 15.00 polskiego czasu

Temat: Genealogia Pytania i odpowiedzi 

Mówca: Daniel Horowitz 

Opis: Nasz ekspert od genealogii, Daniel, chce usłyszeć pytania dotyczące historii Twojej rodziny! Daj nam znać, w czym możemy Ci pomóc, a on odpowie na Twoje pytania na żywo. 

18 stycznia, godzina 20.00 polskiego czasu

Temat: Lokalizowanie zdjęć przodków

Mówca: Andy Likins

Opis: Historyk rodziny mieszkający w Colorado Springs w stanie Colorado, Andy Likins bada swoje drzewo genealogiczne od ponad 35 lat. Przyjdź i posłuchaj jego historii rodzinnej i sukcesów, do którego przyczyniły się funkcje zdjęciowe MyHeritage.

20 stycznia, godz. 8.00 rano polskiego czasu

Temat: Odkrycia MyHeritage 

Mówca: Elisabeth Zetland

Opis: Elisabeth, pełnoetatowy członek zespołu badawczego genealogii MyHeritage, będzie dzielić się swoimi własnymi niesamowitymi odkryciami dotyczącymi historii rodziny, dokonywanymi za pomocą MyHeritage. 

25 stycznia, godzina 20.00 polskiego czasu

Temat: Co znajduje się w TWOIM zestawie narzędzi do badań genealogicznych?  

Mówca: Thomas MacEntee

Opis: Dowiedz się o nowych zasobach do badań nad historią swojej rodziny od genealoga i pedagoga Thomasa MacEntee.

27 stycznia, godzina 19.00 czasu polskiego

Temat: Korzystanie z narzędzi MyHeritage do rozpoczęcia badań genealogicznych 

Mówca: James Tanner

Opis: Genealog, weteran James Tanner zaoferuje Ci porady dotyczące rozpoczęcia Twoich badań za pomocą narzędzi MyHeritage, o których możesz nie wiedzieć. 

Do usłyszenia lub do zobaczenia podczas sesji 🙂 !