WEBINARY: Sesje Online MyHeritage w Grudniu

WEBINARY: Sesje Online MyHeritage w Grudniu

Rok 2020 dobiega końca, i my kończymy ten rok z kolejnymi webinarami dla Was! Jedną z rzeczy, którą warto podkreślić w tym roku jest czas, który wielu z Was mogło poświęcić swojemu hobby, a historia rodziny zajmuje wysokie miejsce na liście.

Otrzymaliśmy nad wyraz wiele wiadomości od osób z całego świata, które docieniły nasze sesje online, które oferowaliśmy i oferujemy każdego miesiąca. Pomogły one wielu osobom lepiej zrozumieć genealogię i DNA oraz pozostać na bieżąco z tym, jak korzystać z narzędzi i funkcji MyHeritage.

Na przykład, jedna z użytkowniczek, Judy, wspomniała, że w czasie pandemii odbyła wiele rozmów online, które w normalnych okolicznościach, nie odbyłyby się przez Internet, a trwająca w tym czasie edukacja, umożliwiła jej rozwój badań nad historią rodziny. Z kolei Ellen skomentowała “COVID-19 dał mi więcej czasu na poświęcenie go dla badań nad historią rodziny. Ten czas pozwolił mi zwolnić, i pomyśleć nieco więcej nad rozwojem drzewa. Byłam w stanie rozwikłać jedną z zagadek dotyczących historii rodziny, nad którą głowiłam się przez 20 lat, tak więc zobaczyłam światło w tunelu, w tym jakże trudnym 2020 roku!” Stephen, z kolei dodał, że pomimo, iż musiał spędzić większość roku w domu, pozwoliło mu to na rozwój drzewa genealogicznego, otrzymując połączenia na MyHeritage, i oglądając webinary na MyHeritage.

Zapraszamy Cię do przyłączenia się do naszych nadchodzących webinarów online, Facebook Live i Instagram Live prosto z fotela w Twoim domu. Jesteśmy szczególnie podekscytowani naszą sesją, która odbędzie się, jako ostatnia w tym roku, naszą sesją Facebook Live – Bonanza – Koniec Roku, gdzie dołączy do nas kilku specjalnych gości, aby zastanowić się nad minionym rokiem w świecie genealogii i spojrzeć w przyszłość do 2021 roku.

Wszystkie sesje Facebook Live są dostępne do oglądania w sekcji Wideo na stronie MyHeritage na Facebooku, a wiele z sesji z serii Zapytaj eksperta jest później udostępnianych do bezpłatnego oglądania w Bazie Wiedzy MyHeritage.

Sesje na żywo na Facebooku

Do tych sesji nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja: możesz dołączyć do nich bezpośrednio z naszej strony na Facebooku (pamiętaj jest to ansza strona Facebooka po angielsku, nie jego polski odpowiednik). Po prostu odwiedź stronę, gdy sesja ma się rozpocząć, a na górze kanału znajdzie się transmisja wideo na żywo. Będziesz mógł zadawać pytania w komentarzach, a prelegenci odpowiedzą na nie na żywo.

9 grudnia, godzina 20.00 polskiego czasu

Temat: Pozyskiwanie informacji genealogicznych od członków rodziny

Mówca: Melissa Barker

Opis: Melissa Barker, kierownik archiwum i historyk publiczny, pokaże Wam, jak zdobyć informacje genealogiczne od Waszych krewnych w tym nadchodzącym okresie świątecznym.

14 grudnia o godzinie 20.00 czasu polskiego

Temat: Rozszerzanie kręgu swojej rodziny na MyHeritage

Mówca: Thomas MacEntee

Opis: Ekspert w dziedzinie genealogii i edukator Thomas MacEntee pokaże Ci, jak używać MyHeritage, aby pozostać w kontakcie z rodziną. Opowie on również o łączeniu się z innymi użytkownikami MyHeritage, łączeniu się z Twoimi dopasowaniami DNA, oraz etykietą i najlepszymi sposobami kontaktu z innymi.

16 grudnia, godzina 20.00 czasu polskiego

Temat: 3 kroki w poszukiwaniu przodków płci żeńskiej

Mówca: Gena Philibert-Ortega

Opis: Dołącz do Geny Philibert-Ortega, autorki, badaczki i instruktorki; skoncentruje się ona na historii rodziny kobiet i na tym, jak odnaleźć swoich przodków w historycznych zapisach MyHeritage.

23 grudnia o godzinie 20.00 czasu polskiego

Temat: Odkrywanie kolekcji rekordów MyHeritage: Wybitne i niezwykłe

Mówca: James Tanner

Opis: Weteran genealog i bloger genealogii James Tanner pokaże Ci, jak najlepiej wykorzystać 12,7 miliarda historycznych rekordów na MyHeritage.

28 grudnia, 20.00 czasu polskiego

Temat: Świąteczna, rodzinna zabawa historyczna z dziećmi

Mówca: Shenley Puterbaugh

Opis: Dołącz do Shenley Puterbaugh, założycielki Inspire Family History, która na te Święta opowie nam o możliwościach i pomysłach na zabawy z historią rodzinną w tle, dla całej rodziny!

30 grudnia o godzinie 20.00 czasu polskiego

Temat: Koniec roku Facebook na ŻYWO –  Bonanza!

Mówca: Goście specjalni

Opis: W tym specjalnym webinarze na koniec roku dołączą do nas różni liderzy branży. Odbędziemy panele dyskusyjne poświęcone minionemu rokowi i porozmawiamy o nadchodzących, 2021 roku w świecie genealogii.

Instagram Live!

Zgadza się, w końcu w tym miesiącu przeniesiemy nasze sesje na żywo na Instagram! Genealog Maureen Taylor, znana również jako „Detektyw Fotograficzny”, zaoferuje sesje pytań i odpowiedzi na temat pocztówek historycznych i kartek okolicznościowych, na profilu Instagram MyHeritage w dniu 21 grudnia o godzinie 20 czasu polskiego.

Aby dołączyć, upewnij się, że śledzisz konto MyHeritage na Instagramie. Kiedy nadejdzie czas na sesję, po prostu wejdź do aplikacji, a zobaczysz nasze logo na górze ekranu z kolorowym pierścieniem wokół niego i słowem LIVE. Stuknij w zdjęcie, aby dołączyć.

Zapytaj eksperta

Darmowa seria seminariów internetowych ZAPYTAJ EKSPERTA  jest prowadzona przez naszego eksperta od genealogii, Daniela Horowitza i obejmuje szeroki zakres tematów, od wykorzystania przydatnych funkcji MyHeritage do przeszukiwania kolekcji rekordów historycznych. Aby zapisać się do udziału w sesji Zapytaj eksperta, kliknij na link rejestracji podany poniżej.

10 grudnia, godzina 19.00

Temat: Dar genealogii, jako prezent

Opis: W święta chodzi o rodzinę, więc co może być lepszym prezentem niż sama rodzina? Dowiedz się, jak możesz stworzyć piękne i znaczące prezenty używając swojego drzewa genealogicznego MyHeritage i zdjęć rodzinnych, i dowiedz się, jak możesz pomóc innym odkryć magię genealogii z naszym nowym członkostwem w prezencie na MyHeritage.

Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

17 grudnia, godzina 19.00 czasu polskiego

Temat: Porozmawiajmy otwarcie

Opis: Przygotuj się na ROZMOWĘ, bo Daniel Horowitz wysłucha Twoich pytań i odpowie na nie na żywo. Przygotuj swoje pytania genealogiczne.

Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

PAMIĘTAJ: Wszystkie sesje są nakierunkowane na naszych użytkowników z całego świata, a więc odbywają się w JĘZYKU ANGIELSKIM!