Zbadaj akta małżeńskie bezpłatnie w te Walentynki

Zbadaj akta małżeńskie bezpłatnie w te Walentynki

Walentynki to święto miłości, więc jaki może być lepszy czas, aby odkryć miłosne historie swoich przodków? Tylko przez ograniczony czas oferujemy bezpłatny dostęp do wszystkich rekordów małżeńskich na MyHeritage! Zapisy będą bezpłatne do wyszukiwania i przeglądania od 13 do 19 lutego 2023 roku.

Przeszukaj bezpłatnie rekordy małżeństw na MyHeritage

Poza czynnikiem romansu, akta małżeństwa zawierają wiele informacji genealogicznych i mogą pomóc w stworzeniu pełniejszego obrazu historii Twojej rodziny. Możesz dowiedzieć się, w jakim wieku byli narzeczeni w momencie ślubu, gdzie mieszkali, kiedy i/lub gdzie się urodzili, nazwiska ich rodziców, gdzie urodzili się ich rodzice, jakie były ich zawody i wiele innych.

MyHeritage jest domem dla 194 kolekcji rekordów małżeńskich zawierających 614 milionów rekordów z całego świata, z których niektóre zawierają pięknie zeskanowane obrazy, a niektóre są ekskluzywne dla MyHeritage. Od ostatnich Walentynek, dodaliśmy 30 nowych kolekcji zawierających około 14 milionów rekordów z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii, Francji, Finlandii, Włoch, Belgii, Hiszpanii, Portugalii i innych krajów.

Zazwyczaj do przeglądania tych rekordów wymagany jest plan Kompletny lub na Dane, ale tylko przez 6 dni, będziesz mógł je przeszukiwać i przeglądać nawet jeśli nie masz płatnej subskrypcji. Darmowa rejestracja na MyHeritage będzie wymagana dla użytkowników nie będących członkami MyHeritage.

Zapraszamy!