Bezpłatny dostęp do akt zgonów z okazji Wszystkich Świętych i Halloween!

Bezpłatny dostęp do akt zgonów z okazji Wszystkich Świętych i Halloween!

Miesiące październik i listopad to nie tylko spadające liście, wspólne gromadzenie się nad nagrobkami tych, którzy już odeszli, czy dla co niektórych zabawy z przebraniami, w MyHeritage to również doskonała okazja na “połączenie” się z “duchami” naszych przodków, i szansa na odkrycie tajemniczych historii rodzinnych.

Dlatego też w dniach od 27 października do 1 listopada 2023 r. oferujemy bezpłatny dostęp do wszystkich rekordów zgonów, pochówków, cmentarzy i nekrologów na MyHeritage. Z 370 kolekcjami i 881 738 760 rekordami, ta specjalna uczta z okazji Wszystkich Świętych i Halloween z pewnością ucieszy niejednego. 

Przeszukuj rekordy zgonów, pochówków, cmentarzy i nekrologów na MyHeritage

Akta zgonów są świetnym początkiem podróży genealogicznej i są niezbędne do badań nad historią rodziny. Często zawierają one daty urodzenia i śmierci, nazwiska członków rodziny, ostatnie znane adresy, a czasem nawet przyczynę śmierci. Zapewniają one bogactwo informacji w jednym miejscu. Mogą one następnie służyć jako odskocznia do dalszych badań nad innymi obszarami życia przodków. 

Poza nazwiskami i datami, akta zgonów czasem zawierają również osobiste anegdoty lub nekrologi, co sprawia, że historia danej osoby staje się bardziej “personalna”.

Aby uzyskać dostęp do tych nieocenionych zasobów, odwiedź stronę myheritage.pl/halloween i rozpocznij wyszukiwanie. Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem MyHeritage, zostaniesz poproszony o zarejestrowanie się w celu uzyskania dostępu do rekordów. 

Tak więc w tym okresie Wszystkich Świętych i Halloween, gdy wspominamy tych, którzy już odeszli, poświęćmy również chwilę, aby uhonorować prawdziwe historie naszych przodków. Ponowne odkrywanie historii z MyHeritage jest łatwiejsze niż kiedykolwiek!

Życzymy Wam rodzinnych i ciepłych obchodów Uroczystości Wszystkich Świętych i Halloween! 🕯️🍂🎃🕯️